Автомобіль року!

Нагороди ŠKODA Superb​​

2016 - SKODA Superb – п​ереможець всеукраїнської премії «Автомобіль року в Україні​ 2016»​

2015 -ŠKODA Superb нового покоління визнаний абсолютним переможцем в номінації «Співвідношення ціна/якість» на думку читачів популярного порталу Auto.RIA.

Новий SKODA Superb отримав 5 зірок Euro NCAP. За результатами краш-тестів Euro NCAP новий SKODA Superb отримав максимальну оцінку за найвищий рівень безпеки по всіх категоріях: пасивної безпеки, захисту пасажирів і пішоходів, а також допоміжних систем безпеки.

2014 - ŠKODA Superb став «Кращим автомобілем-2014» в своєму класі в Німеччині. Опитування проводив німецький спеціалізований журнал «Auto Motor und Sport» (AMS). Більше 115 000 читачів журналу віддали свої голоси за SKODA Superb.

ŠKODA Superb отримав перемогу в номінації «Кращий середньорозмірний автомобіль​», рейтингу британського журналу «What car?»

2012 - ŠKODA Superb визнаний гідним премії «Кращий автомобіль 2012 року», на думку читачів відомого німецького журналу "Auto Motor Und Sport". ŠKODA Superb зайняв лідируючі позиції в сегменті іноземних автомобілів, набравши понад 22% голосів, які віддали за нього німецькі автолюбителі (в голосуванні взяли участь 116 000 осіб). ŠKODA Superb очолив рейтинг автомобілів бізнес-класу, який британський журнал "Diesel Car" провів серед 20 000 автомобілістів.

2011 - ŠKODA Superb визнаний гідним премії «Кращий автомобіль 2011 року», на думку читачів відомого німецького журналу "Auto Motor Und Sport". ŠKODA Superb Combi удостоєний звання «Кращий автомобіль​ 2011», на думку британського автомобільного журналу "Fleet World". Це досить значуща нагорода, отримати яку вважають за честь багато автовиробників. Її удостоюються сервісні компанії, виробники автомобілів і приватні компанії, а також особистості, які, на думку суддів, досягли найвищого рівня професіоналізму в своєму секторі.

2010 - ŠKODA Superb Combi отримав приз "Auto Trophy" і найвищі оцінки читачів популярного німецького журналу "Auto Zeitung". ŠKODA Superb Combi німці назвали «Найбільш вдалою покупкою» року. У визначенні переможців взяли участь більше 100 000 осіб, які вибирали найкращі автомобілі в 31 категорії з більш, ніж 400 претендентів

2009 - ŠKODA Superb отримав головну нагороду «Автомобіль року» у всеукраїнському рейтингу «Автомобіль Року 2009» SKODA Superb завоював кубок абсолютного переможця в конкурсі «Автомобіль року в Чехії» і звання «Кращий автомобіль середнього класу» в Чехії. ŠKODA Superb - «Автомобіль року» в Словаччині, Естонії, Литві, Латвії, Болгарії, Боснії і Герцоговині» ŠKODA Superb визнаний гідним премії «Кращий зимовий автомобіль 2009 року», за версією фінського журналу «Tekniikan Maailma». Superb був визнаний «Кращим корпоративним автомобілем року» в Чехії та Німеччині, а також став «Кращим іноземним автомобілем» в Німеччині. ŠKODA Superb серії GreenLine завоював звання «Найбільш екологічний автомобіль в конкурсі «Кращий корпоративний автомобіль року» в Австрії. ŠKODA Superb удостоївся премії за інноваційну систему відкриття п'ятої двері "TwinDoor". У Чехії модель зазначив Клуб автомобільних журналістів, а в Бельгії нововведення оцінювали журналісти з 12 країн Східної Європи.

2008 - ŠKODA Superb став володарем російської премії «Золотий Клаксон 2008» у номінації «Автомобіль бізнес-класу». Конкурс «Золотий Клаксон» проводиться з 2001 року автомобільної газетою «Клаксон». У ньому визначаються переваги російських автомобільних експертів, цей конкурс вважається одним з найбільш престижних. ŠKODA Superb отримав автомобільну премію Німеччини «Золоте кермо» ("Goldenes Lenkrad 2008") і нагороду «Кращий автомобіль в своєму класі» за версією авторитетного німецького видання "Bild am Sonntag". Вона вручається за досягнення в сфері автопрому і є однією з найпрестижніших в Європі. ŠKODA Superb отримав перемогу в конкурсі «Великий Австрійський Автомобільний Приз» ("Großen Osterreichischen Automobil-Preis"). Технічні експерти, спеціально запрошені зірки і автолюбителі вибрали найпопулярніший автомобіль 2008 року з 36 претендентів. ŠKODA Superb названий «Автомобілем року 2008», за версією естонського журналу «Tehnikamаailm», а також визнаний «Автомобілем року» в Латвії.

2006 - Компанія ŠKODA стала лідером щорічного дослідження «Top Gear» на предмет задоволеності власників своїми автомобілями. ŠKODA AUTO визнана кращим автовиробником 2006 року. Superb увійшов в десятку кращих автомобілів року! Також SKODA Superb був удостоєний призу в номінації «Найнижчі витрати на експлуатацію» за відмінне поєднання ціни та якості в ході обслуговування автомобілів цієї моделі.

2005 - ŠKODA Superb став переможцем в номінації «Medium car» рейтингу британського автомобільного журналу «Top Gear». «Top Gear» опублікував результати опитування автовласників щодо надійності, керованості і вартості обслуговування їхніх автомобілів. Результати підтвердили високу якість чеської марки. ŠKODA Superb завоював друге місце в номінації Obere Mittelklasse ( «Середній клас +») рейтингу відомого німецького журналу «AutoMotor und Sport». Читачі журналу обрали переможців у кожному класі, відбираючи спочатку з усіх вироблених в Німеччині автомобілів, а потім тільки з автомобілів, випущених за межами Німеччини. ŠKODA Superb нагороджений титулом «Кращий автомобіль 2005 року» в Індії, на конкурсі, організованому найавторитетнішим автомобільним журналом країни "Overdrive". Крім цього титулу, компанія ŠKODA була нагороджена за найуспішніше технологічне рішення 2005 року - використання 5-клапанної технології на ŠKODA Superb 1.8T.


Змі про ŠKODA Superb

Фактор вибору: Автомобіль року

Флагаман компанії ŠKODA Auto модель Superb вдруге стала абсолютним переможцем Всеукраїнського рейтингу «Автомобіль року в Україні».

Детальніше

ŠKODA Superb буде конкурувати з BMW

Презентація нової ŠKODA Superb в Празі починалася з кришталевого тунелю. Саме через нього запрошені гості входили до Karlin Forum, де повинні були нарешті відкрити новинку.

Детальніше

Тест-драйв ŠKODA Superb New

Мы уже рассказывали, что в новом поколении ŠKODA Superb стал уже не просто большим автомобилем, а ему вполне под силу потягаться с премиальными брендами.

Детальніше

Перші враження від нової ŠKODA Superb

Нова ŠKODA Superb ще не продається в Європі, але кореспондент AUTO-Consulting вже поїздив за кермом цього великого чеського лімузина.

Детальніше

Тест-драйв ŠKODA Superb

До флагманів модельного ряду у мене трохи упереджене ставлення, як до пафосних знаменитостей. Може тому, що я поки не доріс до лімузина або просто великого автомобілю?

Детальніше

ŠKODA Superb: Формула успіху

Протягом своєї 120-ти річної історії автовиробник ŠKODA створював і вдосконалював автомобілі своєї модельної лінійки.

Детальніше

ŠKODA Superb: Екстраверт

У третьому поколінні флагман ŠKODA Superb позбувся своєї головної фішки - подвійної п'ятої двері. А що придбала машина?

Детальніше

ŠKODA Superb: Його величність

Перші два покоління Superb міцно закріпилися в сегменті середньорозмірних авто завдяки високій якості збірки і рівнем безпеки, просторому салону, відмінним ходовим характеристикам і використанню якісних матеріалів.

Детальніше

Відео тест-драйвів New ŠKODA Superb