ŠKODA ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ВОДІЯ

Дехто шукає пригоди, тоді як інші обожнюють творити. Дехто піддається цікавості, намагається пізнавати нове, нестандартно мислити; дехто обирає шлях дослідника та героя. Ми керуємось абсолютно різними речами, але нас усіх поєднує одне: подорож.

ГОТОВА ДО ВСЬОГО

Ми віддані своїй спадщині, пристрасті, технологіям та дизайну ŠKODA. Це ті речі, які день у день сприяють нам у реалізації головної мети - допомагати вам жити більш відкритим, творчим, вільним, успішним або героїчним життям. Тому справжній потенціал всіляко має бути втілений у життя. Подивіться, як ми це робимо.

ДЛЯ ГЕРОЇВ

Не всі вони одягнені у трико, але більшість із них потребує найкращих асистентів, щоб якнайліпше робити свою роботу. Ось чому ми прагнемо створювати дієві технології, які допомагатимуть вам робити все можливе й неможливе.

100 років традицій: Швидка допомога ŠKODA

З або без синього спецсигналу машини швидкої допомоги, оснащені на базі автомобілей ŠKODA, рятують життя більше 110 років. Дізнайтеся, як найновіший автомобіль екстренної допомоги KODIAQ продовжує роботу своїх попередників.

Докладніше

Я у захваті від того, як моя робота допомагає людям

Їх викликають під час критичних ситуацій, щоб врятувати життя людей. Автомобіль, який допомагає їм дістатися поранених, повинен бути швидким та надійним. Давайте уважніше поглянемо на роботу фельдшерів.

Докладніше

Я б ніколи не їв у своєму автомобілі

Він несе відповідальність за парк із понад ста поліцейських машин та єкстренних служб, але все завжди під контролем у ад'ютанта Жана-Філіпа Яківа. Звідки він так захопився автомобілями? А що робить машину дійсно поліцейською?

Докладніше

ДЛЯ ТВОРЦІВ

Натхнення продукує нові ідеї, і воно може приймати будь-які форми і розміри - від тонких делікатних до чітких вигнутих ліній. Філософія нашого дизайну виразна, емоційно заряджена, і, безумовно, функціональна. Для нас це витвір мистецтва.

8 кроків до нового Концепт-кара

Прем'єра VISION E пройшла в Шанхаї, і його дизайн вже отримав багато схвальних відгуків. У зв'язку з цим цікаво дізнатися, як саме народжуються такі дизайнерські рішення, як інтер'єр і екстер'єр?

Докладніше

Дизайн створює емоції

Олівер Стефані - головний дизайнер ŠKODA. Оскільки він завжди малює на роботі, це нас не здивувало, коли він намалював деякі свої відповіді в інтерв'ю ŠKODA Storyboard.

Докладніше

Зустрічайте Стиль: Команда ŠKODA з розробки кольорів та оздоблення

Ідеальні пропорції та гарні форми є основою для кожного успішного дизайну. Однак, щоб спрямувати загальне враження у правильний бік, завжди потрібно додавати більше. Знайомтесь з справжніми майстрами в гармонізації кольорів та матеріалів.

Докладніше

ДЛЯ ВІЛЬНИХ ДУХОМ

Іноді ваша подорож може пролягати через старі, не призначені для подорожей шляхи, або навіть заміські ґрунтові дороги. Ми захоплюємось дієвими технологіями, які дозволять вам тримати все під контролем, щоб ніщо не заважало вам відчувати себе вільним.

За лаштунками: до сонця з посмішкою

Шановні пані та панове! Запрошуємо Вас приєднатися до історичних баррандовскіх студій в Празі, Чеська Республіка, щоб стати свідком зародженя співпраці ŠKODA та Цирку дю Солей®

Докладніше

Звільніть свій дух

Здається, начебто безглуздий архітектурний пам'ятник знайшов своє призначення? Мартин Дражил, чеський флетленд райдер, підкорив скульптуру в Празі, відому як «ванна бегемота» або «фідер слона».

Докладніше

Сміх - це дійсно найкращі ліки

Клоуни-лікарі дарують ліки сміху та щастя хворим дітям та літнім людям. Таким чином, вони допомагають полегшити труднощі, пов'язані з хворобою чи старістю, і вони можуть відродити іскру в очах у кожного. Читайте тут, як це їм вдається.

Докладніше

ДЛЯ ЦІЛЕСПРЯМОВАНИХ

Піднімайся, збирайся та вирушай: для досягнення бажаного місця призначення необхідно бути неабияк вмотивованим. Наша непохитна пристрасть до мобільності означає, що незалежно від вашої мети, ми будемо разом з вами на кожному кроці.

Ловлячи подих. Гімалайський виклик

Квартет завзятих велосипедистів вирушив на встановлення рекорду на маршруті від Леха до Хардунг Ла в Індії. Одна з найвищих доріг у світі, вона випробувала їх з усією суворістю: 40 км шляху на висоті більше 1800 метрів, брак кисню та жорстка погода.

Докладніше

Чому ми їдемо: від панку до байкера

Іноді дорога до великих доленосних моментів у нашому житті рясніє чередою збігів. Просто запитайте ірландку Орлу Уолш, як її майбутнє змінилося назавжди завдяки старому велосипеду батька.

Докладніше

Тур де Франс з перших рук

Найскладніші в світі велосипедні перегони можуть робити неймовірні речі з психікою та витривалістю спортсменів, навіть на одному етапі. Ознайомтесь з історією ентузіаста, який прийняв виклик, щоб підкорити хоча б один з Турів де Франс.

Докладніше

ДЛЯ АВАНТЮРИСТІВ

Кожна відкрита дорога - це заклик до нових випробувань. І все, що вам потрібно, - це найкраще місце. Де б ви не знаходились і куди б не збирались, ми запрошуємо вас насолодитись кожною поїздкою.

Мистецтво швидкості. Понтус Тайдманд та OCTAVIA RS 245

Швидкість - це енергія. Це величезна сила, яка вимагає поваги. Керувати нею - справжнє мистецтво. Однак, опанувавши швидкість, ви зможете використовувати її для досягнення своїх цілей. Наприклад, стати чемпіоном світу з ралі, або шановним художником.

Докладніше

Таксі! FABIA R5 перевозив пасажирів по Празі

Великий спойлер, вихлопні труби та захисна рамка. Видовище, якого ще не бачили жителі та гості доріг передріздвяної Праги.

Докладніше

KODIAQ - перша ŠKODA, яка завершення ралі Дакар

ŠKODA KODIAQ був серед тих, хто пройшов 40-е щорічне легендарне ралі Дакар цього року. Позашляховик завершив змагання в пустелі по Південній Америці без модифікацій, у своєму серійному виробництві.

Докладніше

ДЛЯ ДОПИТЛИВИХ

Ідеї, які випереджають час, часто походять з минулого. Як і ви, ми цінуємо своє коріння, оскільки це допомагає нам рухатися вперед. Наша 120-річна історія продовжує надихати нас на шляху до майбутніх змін.

Майбутнє електромобілів

Електропривід навряд чи можна назвати інновацією. Насправді, ви здивуєтесь, як давно він з`явився. Хоча, дивлячись вперед, є набагато цікавіші речі!

Докладніше

Геокоіни. Святкуймо спадщину ŠKODA

Чи може багата історія команди бренду ŠKODA використовувати сучасний геокошинг? Звичайно, може! Саме тому ми створюємо історичні геокоіни. Як створюються ці унікальні геокоіни, та які легендарні транспортні засоби з'являться на монетах спадщини ŠKODA?

Докладніше

Віртуальна прогулянка історичною Прагою

Автовиробник ŠKODA запропонував екскурсію сторінками історії. Але не тільки у своє власне минуле, яким можна захоплюватись в музеї. Прогулянка Прагою минулих днів передбачає не тільки поїздку елегантним старовинним автомобілем, а й погляд на чеську столицю, якою вона була в першій половині 20 століття.

Докладніше

ДЛЯ ДОСЛІДНИКІВ

Це може здаватися протиріччям, але зіштовхуючись з невідомим, ми часто покладаємось на випробувані часом засоби. Наша пильна увага до функціональних технологій гарантує вам велику допомогу під час підкорення чергового сміливого шляху.

Від шумного Мумбая до відкритого неба

Парапланеризм - це екстрімальний вид спорту, який ідеально підходить для звільнення голови від зайвих думок. 33-річний Сачін Патарре закохався в нього, тому що це дало йому втечу від галасливого і хаотичного індійського міста, який він називає домом. Приходьте і підніміться з нами у небо.

Докладніше

Пригода в тіні гори Етна

Вони називають її мама Етна. Для мешканців східної частини Сицилії постійно діючий вулкан - сусід, якого вони іноді бояться. Тим не менш, вони люблять жити на його схилах, розтоплених чорними скелями.

Докладніше

Той, що говорить зі скелями

Навряд чи хтось знає, що Майорка - одне з найкращих місць у Європі. Альпініст Себастьян Альварес точно це знає, наскільки скелі можуть бути багатогранними і справді захоплюючими.

Докладніше

ДЛЯ КОЖНОГО

Оберіть автомобіль, який найкраще відповідатиме вашим потребам: будь то міський, маневрений, практичний та компактний автомобіль або стильний позашляховик, який буде вражати вас своїми універсальними властивостями.