ŠKODA з гордістю відкриває таємниці захоплюючого партнерства з всесвітньо відомим цирком CIRQUE DU SOLEIL®.

Чому ми стали партнерами? Це очевидно, серед багатьох наших спільних цінностей є твердження, що життя має бути насиченим позитивною енергією. Іншими словами, ми віримо, що дух винахідництва може «електрифікувати» людей, викликаючи хвилюючі емоції кожного дня. І ми прагнемо до цього, застосовуючи точність і ефективність, щоб приносити вам нові, неочікувані враження нашими спільними справами.

Стрімко прямуючи у майбутнє

У ŠKODA ми керуємось розумними ідеями та винахідливістю, та й надалі продовжимо робити автомобілі, що дивують та захоплюють. Повністю електрифікований концепт ŠKODA VISION E - це перший крок у нашій електричній подорожі, подорож, яку ми прагнемо здійснити разом з вами.

Ми віримо, що ідеї повинні "електрифікувати", вони повинні запалювати уяву, і Cirque du Soleil повністю поділяє цю віру.

Ефективність, яка дивує

«Точність» і «ефективність» - це слова, які приходять на думку під час перегляду нашого першого спільного проекту, фільму з артистами Cirque du Soleil, а також нашого повністю електричного концепта VISION E. Або подив, дещо схожий на «Це ж треба!» і «Як це…?».

Подивіться фільм та побачте на власні очі дивовижних акробатів за участі яких ŠKODA оголошує всьому світу про свою прихильність до використання електромобілів - ідеальне святкування нашого нового динамічного партнерства.

Зустрічайте творців

Понад 180 мільйонів глядачів стали свідками неймовірних вистав Cirque du Soleil, з моменту його створення трохи більше 30 років тому. Тепер завдяки партнерству з компанією ŠKODA ви можете побачити дивовижні здібності їх виконавців у нашому новому фільмі.

Знятий у Празі, фільм представляє чотирьох артистів Cirque du Soleil, які виконують різноманітні акробатичні трюки перед гігантською світловою інсталяцією, що відтворює блиск сонця – візуальна метафор компанії у сфері розваг, а також наше спільне бачення «електрифікуючи ідей». Дивіться відео, щоб потрапити за лаштунки та дізнатися більше про людей, які зробили цей фільм приголомшливим.

Електрифікація майбутнього

Наша подорож починається

Щоб дізнатись більше про транспорт майбутнього та концептуальний електрокар ŠKODA VISION E, або Cirque du Soleil та чи завітає він до вашої країни в рамках світового туру, перейдіть за одним з посиланнями.