Клієнтам Škoda

Компанія «Єврокар», офіційний постачальник автомобілів Škoda в Україні, дякує Вам за інтерес, проявлений до бренду Škoda і діяльності компанії. Автомобілі Škoda визнані одними з найбільш популярних корпоративних автомобілів в світі. Успіх бренду в нашій країні став можливий завдяки одній з найбільших дилерських мереж, що охоплюють територію всієї України, кваліфікованому персоналу, а також високим стандартам в обслуговуванні корпоративних клієнтів. Поєднуючи в собі високу якість, рівень комфорту і надійності, а також функціональність і високі експлуатаційні характеристики поряд з високоякісним сервісним обслуговуванням, автомобілі Škoda - є кращим рішенням для корпоративних парків.

«Єврокар» пропонує спеціальні умови для корпоративних парків компаній малого, середнього та великого бізнесу, міжнародних організацій, представництв, а також державних структур.

При покупці автомобілів Škoda Ваша компанія отримує ряд переваг: 

Спеціальні цінові пропозиції

Пріоритетні умови поставки

Інформацію про нові моделі, технології, а також зміни, що стосуються модельного ряду Škoda

Можливість пройти виїзний тест-драйв автомобіля, що цікавить

Програму допомоги в дорозі Škoda 24

Індивідуально розроблені пропозиції з сервісного обслуговування

Можливість придбати, якісно і оперативно обслуговувати автомобілі в будь-якому регіоні України, завдяки одній з найбільших і найкращих дилерських мереж.

За більш детальною інформацією щодо корпоративних продажів, будь ласка, звертайтеся до менеджера по роботі з корпоративними клієнтами ТОВ «Єврокар» Ірини Рогової.

Контактна інформація:

Тел.: (044) 490 10 79

e-mail: irinar@eurocar.com.ua

Дуже важливо вибрати надійного партнера, який запропонує правильні рішення для Вашого корпоративного автопарку. Багатий досвід у поєднанні з модельним рядом Škoda робить нас ідеальним корпоративним партнером для Вашої компанії.