Соціальні проекти

Благодійний проект «Тепло сердець»

У листопаді 2008 року стартував благодійний проект «Тепло сердець» для Київської міської медичної клініки Центр серця. Організатором проекту виступила компанія «Єврокар» спільно з дилерською мережею ŠKODA в Україні.

Проект спрямований на інформаційну та фінансову підтримку клініки Центр серця. Клініка на сьогодні є єдиною в Україні за рівнем обладнання, кваліфікацією персоналу та кращих європейських стандартів в організації роботи медичної установи даного профілю.

Початком проекту стала передача компанією «Єврокар» для потреб клініки автомобіля ŠKODA Roomster. Цей автомобіль став першим в автопарку Центру серця, і тепер він щодня виконує життєво необхідну для пацієнтів роботу. Крім того, 30 гривень з кожного проданого автомобіля ŠKODA були перераховані до фонду клініки Центр серця. Ці гроші були спрямовані на покупку необхідного медичного обладнання. В першу чергу обладнання для дитячого відділення Центру серця.

Детальніше ознайомитися з напрямами роботи Фонду та його проектами можна на сайті www.serdze.org.ua

ТОВ «Єврокар» реалізує благодійний проект «Тепло сердець» з листопада 2008 року. Початком проекту стала передача компанією «Єврокар» для потреб клініки автомобіля SKODA Roomster. Цей автомобіль став першим в автопарку Інституту серця, і тепер він щодня виконує життєво необхідну для пацієнтів роботу. Крім того, кошти зібрані Фондом Інституту серця спільно з дилерською мережею SKODA сприяли придбанню реанімаційного автомобіля з транспортним інкубатором для новонароджених. Компанія «Єврокар» щорічно організовує збір коштів для Фонду Інституту серця через дилерські центри SKODA. Фінансові кошти спрямовуються для дитячого відділення Інституту серця на покупку медичного обладнання, необхідного для проведення кардіохірургічних операцій та реабілітаційних процедур, а також для придбання необхідних витратних матеріалів.

Довідка:

ДУ "Інститут Серця МОЗ України" спроектований на основі найсучасніших технічних і медичних рішень. Якісне обладнання дозволяє проводити повноцінну діагностику серця шляхом коронарографії, сцинтиграфії та комп'ютерної томографії. Завдяки новітнім ультразвуковим апаратам за допомогою різних операцій (шунтування серця, протезування клапана) фахівці Інституту виліковують найскладніші хвороби - стенокардію, гіпертонію, порок серця. У п'яти сучасних операційних і чотирьох лабораторіях ангіографії в рік виконуються до 5.000 складних операцій, кожна з яких дозволяє усунути вроджений або набутий порок серця. http://www.heart.kiev.ua/

У квітні 2016 року розпочався черговий етап соціального проекту «Тепло сердець».

Організатором проекту виступає компанія «Єврокар», яка спільно з дилерською мережею SKODA в Україні, на протязі багатьох років підтримує державний «Інститут серця» Міністерства охорони здоров'я України благодійними проектами.

На сьогоднішній день Державна установа "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України" (раніше "Київський міський центр серця"), є провідним профільним науково-клінічним закладом України з питань кардіології, хірургії серця і магістральних судин, рентгенендоваскулярної діагностики і лікування, судинної хірургії і трансплантології.

Одним з пріоритетних напрямків роботи Інституту серця є лікування вроджених вад серця у дітей. Однак, недолік державного фінансування призводить до того, що Інститут серця не завжди має всі необхідні витратні матеріали для проведення складних операцій дітям з вадами серця з малозабезпечених сімей та дітям-сиротам.

Тому, з метою надання допомоги таким дітям «Єврокар» запускає новий етап благодійного проекту «Тепло сердець» і запрошує всіх небайдужих приєднатися до даної соціальної ініціативи.

Взяти участь в соціальному проекті зможуть всі відвідувачі дилерських автосалонів, бажаючі підтримати Інститут серця. Для цього клієнтам автосалонів SKODA пропонується придбати наклейку «Тепло сердець», що символізує добровільну ініціативу кожного учасника і підтримку благодійного проекту. Також, в рамках проекту у всіх автосалонах дилерської мережі SKODA будуть встановлені бокси для збору благодійних коштів. Всього лише купивши наклейку або пожертвувавши довільну суму грошей до благодійного бокс, кожен може внести свій внесок у порятунок дитячих сердець, а значить - життів.

Всі виручені і зібрані в рамках Проекту кошти будуть щоквартально спрямовуватися дилерськими центрами SKODA в благодійний фонд «Серце на долоні» Інституту серця на забезпечення операцій дітям з вадами серця з малозабезпечених сімей та дітям-сиротам.

Клоуни ŠKODA

Компанія «Єврокар» щороку напередодні новорічних свят і до дня Святого Миколая готує концертні програми та вистави для дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні. Традиційно протягом двох останніх тижнів року, що минає, веселий ŠKODAмобіль привозить дітям гарний настрій, радість і подарунки.

Цей проект почала чеська компанія ŠKODA Auto, його підтримали ряд європейських країн, в тому числі і Україна. З кожним роком проект стає все масштабнішим. У 2007 році «Єврокар», реалізуючи проект, підтримав соціальну акцію допомоги дитячому будинку в місті Могилів-Подільський, яку проводив ŠKODA клуб України. В рамках цього заходу був організований збір коштів і подарунків для дітей дитячого будинку, також вони стали учасниками святкової вистави, яку підготували клоуни ŠKODA.

Загалом учасниками вистав за участю клоунів ŠKODA стали більше тисячі дітей та їх батьків по всій Україні. Святкові заходи підтримують деякі дилерські компанії ŠKODA в різних регіонах країни.