ПІДКЛЮЧЕННЯ ŠKODA

Завдяки можливостям підключення ŠKODA ви ніколи не будете відрізані від решти світу. Де б ви не знаходилися, ви залишатиметесь в центрі подій, завжди будете підтримувати зв’язок зі своїми близькими, і будете впевнені, що допомога завжди поруч у разі виникнення будь-яких труднощів. Неважливо, де ви мандруєте, залишайтеся на зв’язку.

Інформаційно-розважальні системи

Кожна модель ŠKODA може бути оснащена однією з декількох інформаційно-розважальних систем розміром екрану до 9,2 дюйми. Всі вони працюють швидко і пропонують численні функції та інтерфейси.

Будьте в курсі

Оновлений ПОРТАЛ

Ви можете оновлювати карти в своїй інформаційно-розважальній системі навігації за допомогою оновленого порталу.

Докладніше

Мої місця призначення

MyDestination - це функція, яке дозволяє вам імпортувати, створювати і управляти вашими цікавими місцями.

Докладніше

СПИСОК СУМІСНОСТІ

Ознайомтеся з оглядом пристроїв, сумісних з вбудованими інформаційно-розважальними системами ŠKODA.

Докладніше

SMARTLINK+

SmartLink забезпечує з'єднання між Вашим смартфоном і вбудованою в автомобіль інформаційно-розважальною системою через інтерфейси Apple CarPlay, Android Auto або MirrorLink. Ви можете використовувати навігаційну систему, слухати музику, управляти телефонними дзвінками або текстовими повідомленнями. Система SmartLink + також дозволяє отримувати доступ до даних щодо вашого водіння у вибраних моделях, таких як економічність та динаміка водіння або інформація про обслуговування.

APPLE CARPLAY

CarPlay дозволяє вам використовувати певні програми у iPhone під час водіння, відображаючи їх інформацію на вбудованому дисплеї автомобіля. Сумісно з iPhone 5 і вище.

Докладніше

ANDROID AUTO

Android Auto розширює вашу платформу Android для використання в автомобілі. Використовуйте знайомі додатки і сервіси на екрані на передній панелі. Сумісно з Android 5.0 і вище.

Докладніше

MIRRORLINK®

Ви можете вибирати і слухати улюблені пісні зі свого смартфона або прокладати маршрути, і все це буде відображатиметься на центральному дисплеї вашого автомобіля.

Докладніше

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ŠKODA

Спробуйте додатки ŠKODA, які надають широкий спектр функцій для вашого смартфона, а також доступ до ексклюзивного контенту. Віддалено перевіряйте стан свого автомобіля, дивіться спортивні трансляції в прямому ефірі або грайте в ігри. Подивитися повний огляд всіх додатків.