Цікаві факти про Інформаційно-розважальні системи

Все, що вам потрібно зробити сьогодні для невеликої компанії у вашому автомобілі - це натиснути кнопку на приладовій панелі. Популярна музика, новини, інформація про дорожній рух - ми все це сприймаємо як належне. Інформаційно-розважальні системи та автомобільні радіоприймачі швидко розвиваються.

1992 - 1999

1992. ŠKODA FAVORIT

Першим ŠKODA, який змінив статус-кво, був FAVORIT, хоча навіть у цій моделі радіо було лише додатковою опцією, незалежно від того, який рівень комплектації ви вибрали. Перший випуск - Komfort - побачив світ у 1992 році, пізніше - Marathon та SportLine. Радіо від фірми Вlaupunkt розміщувалося у шахті на панелі приладів. Згодом для запобігання викраденню, радіо отримало код безпеки та/або знімну передню панель. В основному це були стандартні автомагнітоли, які розробляв Blaupunkt.

1999. ŠKODA FABIA

Першими автомобільними радіоприймачами, спеціально виготовленими для задоволення вимог ŠKODA, були пристрої, розроблені для FABIA - нової моделі, прем'єра якої відбулася у Франкфурті у вересні 1999 року. Саме на цьому етапі була створена незалежна, специфічна для ŠKODA лінійка автомобільних радіо, навігаційних систем і почав розроблятися діапазон інформаційно-розважальних програм. Першою моделлю із CD-чейнджером стала OCTAVIA в 2000 році. У багажнику знаходився пристрій для 6 змінних CD.

2001 - 2008

2001. ŠKODA SUPERB

Навігаційні системи вперше з'явилися у автомобілів марки ŠKODA у 1998 році і почали активно розвиватися, починаючи з ŠKODA SUPERB - з 2001 року.

2008. ŠKODA SUPERB

Сенсорні екрани в ŠKODA доступні з 2007 року, коли система Columbus була встановлена в OCTAVIA, ще до того моменту, як вона була встановлена в ŠKODA SUPERB другого покоління з 2008 року. Цей сучасний, легкий у керуванні сенсорний екран поставляється із жорстким диском ємністю 30 Гб диск для швидкого доступу до даних.

2013 - 2014

2013. ŠKODA OCTAVIA

У 2013 році OCTAVIA була першою ŠKODA із сенсорним екраном з датчиком наближення та мультисенсорним керуванням, включаючи можливість збільшення та зменшення карти за допомогою інтуїтивного жесту двома пальцями. Звукова система CANTON, підкріплена новою шумоізоляцією в салоні, забезпечила першокласне звучання.

2014. ŠKODA FABIA

Перша модель, яка забезпечила легке з'єднання смартфон-автомобіль, стала FABIA в 2014 році. Система MirrorLink використовувала екран інформаційно-розважальної системи Bolero для відображення та контролю вибраних додатків для смартфонів. Крім того, нова FABIA запропонувала інтерфейс SmartGate - призначений для відображення, збереження та надання доступу до різноманітних даних про транспортний засіб через спеціальні програми для смартфонів.

2015 - 2018

2015. ŠKODA SUPERB

Третє покоління SUPERB принесло ще одну інновацію для ŠKODA. Клієнти мають змогу обрати серед чотирьох нових інформаційно-розважальних систем на базі MIB Volkswagen Group (Modularer Infotainment-Baukasten). Columbus - топова версія - була першою системою, яка запропонувала, як опцію, високошвидкісне інтернет-з'єднання LTE.

2018. ŠKODA KAROQ

Сучасні ŠKODA, такі як KAROQ (на фото), оснащені ємнісними сенсорними екранами. Новий пакет мобільних онлайн-послуг ŠKODA Connect розділений на дві категорії: Infotainment Online для надання інформації та навігаційних функцій, а також послуги Care Connect, розроблені для того, щоб допомогти користувачеві в надзвичайних ситуаціях, наприклад, якщо машина зламається. Інші онлайн-сервіси надаються через додаток ŠKODA Connect, який призначений для співпраці зі смартфоном користувача.