Представляємо Škoda Connect, онлайн-сервіси, що дозволяють жити кожного дня на повну! Придбання всіх або деяких з цих пакетів послуг зробить ваш автомобіль багатофункціональним, забезпечуючи розваги в дорозі, турботу і вашу безпеку.

Infotainment Online

Infotainment Online допомагає Вам кожен раз діставатися свого місця призначення безпечно і з комфортом. Цей пакет послуг доступний для інформаційно-розважальної системи Amundsen та Columbus. Термін дії послуги періодично оновлюється.

Ознайомтеся з усіма послугами детально, перегляньте відео та дізнайтесь про доступність для конкретних моделей та країн.

Care Connect: Проактивний сервіс

Proactive Service дає вам повне уявлення про технічний стан вашого автомобіля і майбутнє обслуговування. Завдяки спільній роботі з обраним вами сервісним центром система гарантує, що ваш автомобіль буде залишатися у відмінному технічному стані за будь-яких обставин. Цей сервіс сумісний з більшістю інформаційно-розважальних систем і може бути як стандартною, так і додатковою опцією.

Ознайомтеся докладно з усіма послугами, подивіться відео і дізнайтеся про доступність для конкретних моделей і країн.

Care Cnonnect: Віддалений доступ

Послуга дистанційного доступу (Remote Access) дозволяє скористатися безліччю функцій вашого автомобіля за допомогою смартфона та застосунків Škoda Connect. В незнайомому місті ви легко зможете знайти свій припаркований автомобіль, а завдяки іншим функціям бути в курсі всього, що відбувається з ним. Термін дії послуги періодично оновлюється. Сервіси Care Connect сумісні з більшістю інформаційно-розважальних систем.

Ознайомтеся з усіма послугами детально, перегляньте відео та дізнайтесь про доступність для конкретних моделей та країн.

Магазин

Обрані інформаційно-розважальні системи мають доступ до функції Магазин, де Ви можете легко розширити свій пакет, подовжити послугу Škoda Connect та завантажити додатки, такі як Новини та Погода.

Портал Škoda Connect, додаток та доступність

Портал Škoda Connect

Портал Škoda Connect дозволяє легко керувати вашими послугами, де б ви не знаходились.

Застосунок MyŠkoda

Додаток MyŠkoda дозволяє віддалено стежити та контролювати свій підключений автомобіль Škoda.

Доступність Škoda Connect

Легко перевірте наявність послуги Škoda Connect у вашій країні.

Škoda Connect Portal - Registration & Activation
pdf (5.3 MB)

Service Scheduling (планування обслуговування)

* Планування обслуговування входить до пакету Proactive Service - Care Connect. Активуйте сервісного партнера, який вам до вподоби, в Škoda Connect, і ваш автомобіль повідомить обраний авторизований центр про необхідність технічного обслуговування або ремонту. Просто і зручно!

Відео, наведене вище, допоможе вам дізнатись, як активувати планування обслуговування на своєму транспортному засобі через Škoda Connect.

Автомобіль із Škoda Connect відправлятиме інформацію обраному сервісному партнеру перед настанням планового ТО (технічне обслуговування, заміна мастила) або у випадку, якщо на панелі приладів з’являться спеціальні контрольні лампи. Після цього з вами зв’яжеться обраний сервісний партнер зручним для вас способом.

Опис контрольних ламп можна знайти у посібниках користувача.

Škoda Auto залишає за собою право змінювати набір попереджувальних символів без попереднього повідомлення.

Дізнайтеся більше про підключення та інформаційно-розважальні системи: