Зробіть своє життя простішим, за допомогою нового застосунку Škoda Connect Lite. Ви коли-небудь замислювалися, що ваші пасажири не кажуть про ваше водіння? Або що б сказала ваша Škoda, якби могла говорити? Тепер ви зможете дізнатися.

Завантажте новий застосунок Škoda Connect Lite та зробіть своє авто розумнішим. Цей застосунок розкаже вам про ваше водіння. Це покращить безпеку, витрати та власне ваш стиль. Ви також можете відстежувати свої подорожі за допомогою журналу, поряд з іншими корисними функціями. Connect Lite призначений для автомобілів Škoda, випущених після 2008 року.

Головні функції

Що вам необхідно

Щоб насолоджуватися підключенням навіть у 10-річній Škoda, вам знадобляться наступні елементи.

Автомобіль Škoda

Škoda Connect Lite доступний для більшості моделей, виготовлених після 2008 року.

Адаптер для Škoda Connect Lite

Являє собою OBD роз'єм, який підключається до діагностичного інтерфейсу в автомобілі, збирає інформацію про транспортний засіб та передає її на смартфон через з'єднання Bluetooth. Адаптер для Connect LITE можна придбати як аксесуар Škoda.

Застосунок Škoda Connect Lite

Завантажується безкоштовно з магазину застосунків Google Play або App Store (лише для операційних систоем Android & iOS).

Škoda ID

Реєстрація та вхід за допомогою Škoda ID необхідні, щоб розблокувати спектр послуг, включаючи з'єднання для вхідних запитів (service lead inbox). Автомобіль підключається лише за умови реєстрації Škoda ID!

Сумісність транспортних засобів

Škoda Citigo

З 2011

Škoda Fabia

З 2010

Škoda Roomster

З 2010

Škoda Rapid

З 2012

Škoda Octavia

З 2008

Škoda Superb

З 2008

Škoda Yeti

З 2009

Škoda Karoq

З 2017

Будьте ближче до свого сервісного партнера

Звернутися до авторизованого сервісу Škoda ще ніколи не було простіше. Тепер, у застосунку Škoda Connect Lite ви можете зберегти улюбленого партнера з обслуговування та запланувати візит всого за декілька секунд.

Якщо ваш інтервал обслуговування закінчується або увімкнувся жовтий світловий індикатор, настав час домовитися про зустріч з вибраним партнером і насолоджуватися сервісом преміум-класу у всьому застосунку. Якщо ви потрапили в ДТП або побачили червону попереджувальну лампочку, ініціюйте виклик служби допомоги та негайно зверніться за персональною професійною допомогою. Все, що вам потрібно зробити, це викликати допомогу на дорогу, якою ви прямуєте через застосунок. Гаряча лінія працює 24/7. Ми завжди з вами.

Подивіться як це працює

Як встановити Škoda Connect Lite? Це дуже легко і займе максимум п’ять -десять хвилин. У цьому короткому відео ми покажемо вам крок за кроком, як працює застосунок і як він дійсно може спростити ваше життя. Давай подивимось.

Доступність

Застосунок Škoda Connect LITE доступний у кількох європейських країнах, серед яких: Фінляндія, Великобританія, Греція, Ірландія, Італія, Польща, Португалія, Словаччина, Сербія, Боснія, Румунія, Канарські острови та Іспанія. Ми поступово будемо поширювати його і на інші ринки. Чи буде він незабаром доступний і у вашій країні? Зв’яжіться з офіційним дилером Škoda, щоб дізнатись.

Отримайте свій адаптер для Connect Lite

Для того, щоб застосунок Škoda Connect Lite працював у вашому автомобілі, вам також потрібен адаптер для Connect Lite. Його підключення займає всього кілька секунд, і ви зможете зробити це самостійно. Ви можете знайти його у свого офіційного дилера Škoda.
Вас цікавить товар? Зв'яжіться з нами.

Завантажте безкоштовно