Повернутися на відкриту сторінку
Всі деталі, які ви шукали

Технічні характеристики Škoda

Розміри автомобіля

 

Безпека

Функції безпеки

Škoda Fabia - це безпека без компромісів. Крім вже описаних систем безпеки, такі функції доступні в стандартному або додатковому обладнанні:

› Системи кріплення Isofix та Top tether, які фіксують дитяче сидіння до другого-ряду сидінь. Isofix також доступний для сидіння переднього пасажира.
› На відміну від круїз-контролю, який підтримує задану швидкість, Speedlimiter дозволяє водію рухатися з будь-якою швидкістю, але не більше, ніж попередньо задане значення.
ABS запобігає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або при гальмуванні на слизькій дорозі.
› Збільшуючи гальмівний тиск, система гальмування HBA допомагає водіям в ситуаціях, коли необхідно екстрене гальмування. Це може привести до значного скорочення необхідного гальмівного шляху.
EBD автоматично оптимізує гальмівний тиск і загальний гальмівний баланс, запобігаючи надмірному гальмуванню задніх коліс.
MSR допомагає запобігти блокування ведучих коліс, що може виникнути, коли водій різко загальмує на слизькому дорожньому покритті.
ASR забезпечує плавний старт і розгін без пробуксовки коліс на слизьких дорогах
EDL допомагає під час прискорення або руху вгору з низькою тягою під одним з ведучих коліс.
TSA працює, коли автомобіль обладнаний оригінальним буксирним пристроєм з власним блоком управління. Система працює за принципом гальмування одного або декількох коліс і одночасного зниження крутного моменту двигуна при необхідності. Система TSA реагує і допомагає стабілізувати автомобіль і причіп.
XDS + допомагає водію під час крутих поворотів і забезпечує нейтральну поведінку автомобіля при динамічному повороті. Керуюча електроніка, по суті, імітує наявність диференціала, що самоблокується для поліпшення тяги і динаміки руху під час поворотів. В результаті автомобіль буде повертати впевненіше і природніше, ніж раніше.
Система контролю тиску в шинах TPM+ постійно тримає водія в курсі про тиск в шинах.
Блимаючі стоп-сигнали зменшують ризик наїзду ззаду, особливо наближаючись до пробок на шосе, або при різкому гальмуванні перед несподіваною перешкодою.

Водіння і управління

Спортивна підвіска*

Завдяки більш коротким спіральним пружинам і спортивно-налаштованим амортизаторам, спортивне шасі, посаджене нижче на 15 мм, забезпечує винятковий відгук і динамічні характеристики водіння.

*-недоступно в Україні

Пакет для поганих доріг

Захист шасі додатково поліпшений завдяки пакету для поганих доріг, який включає:

› Спеціальні пружини, що підвищують шасі в цілому на 15 мм, збільшуючи дорожній просвіт на 9 мм.
› Посилену кришку захисту двигуна, що забезпечує додатковий захист від механічних пошкоджень.

Запасне колесо

Повнорозмірне сталеве запасне колесо (тільки для коліс 14-ти та 15-ти дюймів) є стандартною комплектацією для України