This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.
Усі деталі, які ви шукали

Технічні характеристики Kodiaq

Розміри автомобіля

Зовнішні та внутрішні розміри, об'єм багажника.

Безпека

Функції безпеки

Škoda Kodiaq — це безпека без компромісів. Окрім уже описаних систем безпеки, наступні функції доступні як стандартні, так і додаткові:

› Системи кріплення Isofix та Top Тether, які фіксують дитяче сидіння до другого ряду сидінь. Isofix також доступний для сидіння переднього пасажира.

› На відміну від круїз-контролю, який підтримує задану швидкість, Speedlimiter дозволяє водію рухатися з будь-якою швидкістю, але не більше, ніж попередньо задане значення.

ABS запобігає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або при гальмуванні на слизькій дорозі.

› Збільшуючи гальмівний тиск, система гальмування HBA допомагає водіям в ситуаціях, коли необхідно екстрене гальмування. Це може призвести до значного скорочення необхідного гальмівного шляху.

EBD автоматично розприділяє гальмівний тиск в системі, що запобігає гальмуванню задніх коліс.

MSR допомагає запобігти блокуванню ведучих коліс, що може виникнути, коли водій різко загальмує на слизькому дорожньому покритті.

ASR забезпечує плавний старт і розгін без пробуксовки коліс на слизькій дорозі.

EDL допомагає під час прискорення або руху вгору з низькою тягою під одним з ведучих коліс.

TSA працює, коли автомобіль обладнаний оригінальним буксирним пристроєм з власним блоком управління. Система працює за принципом гальмування одного або декількох коліс і одночасного зниження крутного моменту двигуна при необхідності. Система TSA реагує і допомагає стабілізувати автомобіль і причіп.

XDS+ допомагає водію під час крутих поворотів і забезпечує нейтральну поведінку автомобіля при динамічному повороті. Керуюча електроніка, по суті, імітує наявність диференціала, що самоблокується для поліпшення тяги і динаміки руху під час поворотів. В результаті автомобіль буде повертати впевненіше і природніше, ніж раніше.

Система контролю тиску в шинах TPM+ постійно тримає водія в курсі про тиск в шинах.

Система Hill-Hold Control допомагає безпечно почати рух на крутому схилі. Система активується самостійно на ухилі від 5% і забезпечує легкий і безпечний старт без використання ручного гальма. Hill-Hold Control також запобігає скочуванню автомобіля назад або вимиканню двигуна.

Блимаючі стоп-сигнали зменшують ризик наїзду ззаду, особливо наближаючись до пробок на шосе, або при різкому гальмуванні перед несподіваною перешкодою.

Водіння і керування

Повний привід

Škoda Kodiaq доступний з багатодисковим зчепленням з електронним управлінням. Сучасний повний привід гарантує оптимальну динаміку водіння, високий рівень активної безпеки і економічність споживання палива.

Розподіл обертання на всі чотири колеса відбувається автоматично і залежить від умов водіння. Ідеальний крутний момент для задньої осі розраховується блоком управління. Регулювання виконується шляхом зміни тиску на диски зчеплення.