Ця сторінка є додатковою. Натисніть на кнопку, щоб повернутися на основну.
Всі подробиці, які ви шукали

Технічні характеристики Octavia Combi

Розміри автомобіля

 

Безпека

Функції безпеки

Škoda Octavia - це безпека без компромісів. Крім вже описаних систем безпеки, такі функції доступні в стандартному або додатковому обладнанні:

› Системи кріплення Isofix та Top tether, які фіксують дитяче сидіння до другого-ряду сидінь. Isofix також доступний для сидіння переднього пасажира. - На відміну від круїз-контролю, який підтримує задану швидкість, Speedlimiter дозволяє водію рухатися з будь-якою швидкістю, але не більше, ніж попередньо задане значення.

ABS запобігає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або при гальмуванні на слизькій дорозі.

› Збільшуючи гальмівний тиск, система гальмування HBA допомагає водіям в ситуаціях, коли необхідно екстрене гальмування. Це може привести до значного скорочення необхідного гальмівного шляху.

EBD автоматично оптимізує гальмівний тиск і загальний гальмівний баланс і запобігає гальмування задніх коліс.

MSR допомагає запобігти блокування ведучих коліс, що може виникнути, коли водій різко загальмує на слизькому дорожньому покритті.

ASR забезпечує плавний старт і розгін без пробуксовки коліс на слизьких дорогах - EDL допомагає під час прискорення або руху вгору з низькою тягою під одним з ведучих коліс.

TSA працює, коли автомобіль обладнаний оригінальним буксирним пристроєм з власним блоком управління. Система працює за принципом гальмування одного або декількох коліс і одночасного зниження крутного моменту двигуна при необхідності. Система TSA реагує і допомагає стабілізувати автомобіль і причіп.

XDS + допомагає водію під час крутих поворотів і забезпечує нейтральну поведінку автомобіля при динамічному повороті. Керуюча електроніка, по суті, імітує наявність диференціала, що самоблокується для поліпшення тяги і динаміки руху під час поворотів. В результаті автомобіль буде повертати впевненіше і природніше, ніж раніше.

Система контролю тиску в шинах TPM+ постійно тримає водія в курсі про тиск в шинах.

› Система Hill-Hold Control допомагає безпечно почати рух на крутому схилі. Система активується самостійно на ухилі від 5% і забезпечує легкий і безпечний старт без використання ручного гальма. Hill-Hold Control також запобігає скочуванню автомобіля назад або вимикання двигуна.

Блимаючі стоп-сигнали зменшують ризик наїзду ззаду, особливо наближаючись до пробок на шосе, або при різкому гальмуванні перед несподіваною перешкодою.

 

Водіння і управління

Повний привід

Škoda Octavia доступна з багатодисковим зчепленням з електронним управлінням. Два двигуни, 2.0 TSI / 140 кВт, 2.0 TDI / 110 кВт і 2.0 TDI / 140 кВт, доступні з сучасним повним приводом, гарантуючи оптимальну динаміку водіння, високий рівень активної безпеки і економічність споживання палива.

Розподіл обертання на всі чотири колеса відбувається автоматично і залежить від умов водіння. Ідеальний крутний момент для задньої осі розраховується блоком управління. Регулювання виконується шляхом зміни тиску на диски зчеплення.

Динамічне управління шасі з вибором режиму руху

Для максимального задоволення від водіння, Octavia може бути оснащена динамічним управлінням шасі, що включає вибір режиму водіння. Таким чином, автомобіль пропонує кілька режимів, які змінюють як жорсткість амортизаторів, так і інші параметри автомобіля. Переконфігурувати автомобіль з комфортного неспішного режиму в динамічний спортивний режим так само легко, як натиснути кнопку.

Динамічне управління шасі постійно відстежує, оцінює і реагує на поточну поведінку при водінні (гальмування, прискорення, поворот) і адаптує характеристики демпфірування залежно від встановленого режиму індивідуально і незалежно для кожного колеса.

Спортивна підвіска

Завдяки більш коротким спіральним пружинам і спортивно-налаштованим амортизаторам, спортивне шасі, посаджене нижче на 15 мм, забезпечує винятковий відгук і динамічні характеристики водіння.

Пакет для поганих доріг

Захист шасі може бути поліпшений завдяки:

› варіанту з піднятими шасі, який збільшує дорожній просвіт на 15 мм.

› опції пакету для поганих доріг, який також включає в себе такі технічні характеристики, як різні пружини і налаштування амортизаторів і протиковзку пластину задньої осі.


Система перемикання по дротах (shift-by-wire)

Octavia - перша модель Škoda, в якій встановлена автоматична система перемикання по дротах (shift-by-wire) з версією автоматичної коробки передач. Новий перемикач не має фіксованого механічного з'єднання з коробкою передач DSG. Замість цього, рух відбувається виключно електронним способом.

Прогресивне водіння

Ця функція забезпечує Octavia кращу керованість і маневреність на поворотах. Прогресивне водіння змінює передавальне відношення в залежності від того, наскільки далеко повернуте колесо.

Запасне колесо

Стандартний комплект для ремонту шин може бути замінений на:

› 16-ти дюймову сталеву докатку

› 16-ти дюймове сталеве запасне колесо

› 18-ти дюймове компактне сталеве запасне колесо