Повернутися на відкриту сторінку
Переглянути технічні характеристики

Все про технічні характеристики Scala

Розміри автомобіля

Зовнішні та внутрішні розміри, об'єм багажного відділення.

Безпека

Функції безпеки

Škoda Scala - це безпека без компромісів. Крім вже описаних систем безпеки, такі функції доступні в стандартному або додатковому обладнанні:

› Системи кріплення Isofix та Top tether, які фіксують дитяче сидіння до другого ряду сидінь. Isofix також доступний для сидіння переднього пасажира.
› На відміну від круїз-контролю, який підтримує задану швидкість, Speedlimiter дозволяє водію рухатися з будь-якою швидкістю, але не більше, ніж попередньо задане значення.
ABS запобігає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або при гальмуванні на слизькій дорозі.
› Збільшуючи гальмівний тиск, система гальмування HBA допомагає водіям в ситуаціях, коли необхідно екстрене гальмування. Це може привести до значного скорочення необхідного гальмівного шляху.
EBD автоматично оптимізує гальмівний тиск і загальний гальмівний баланс і запобігає гальмування задніх коліс.
MSR допомагає запобігти блокування ведучих коліс, що може виникнути, коли водій різко загальмує на слизькому дорожньому покритті.
ASR забезпечує плавний старт і розгін без пробуксовки коліс на слизьких дорогах
EDL допомагає під час прискорення або руху вгору з низькою тягою під одним з ведучих коліс.
TSA працює, коли автомобіль обладнаний оригінальним буксирним пристроєм з власним блоком управління. Система працює за принципом гальмування одного або декількох коліс і одночасного зниження крутного моменту двигуна при необхідності. Система TSA реагує і допомагає стабілізувати автомобіль і причіп.
XDS + допомагає водію під час крутих поворотів і забезпечує нейтральну поведінку автомобіля при динамічному повороті. Керуюча електроніка, по суті, імітує наявність диференціала, що самоблокується для поліпшення тяги і динаміки руху під час поворотів. В результаті автомобіль буде повертати впевненіше і природніше, ніж раніше.
› Система контролю тиску в шинах TPM+ постійно тримає водія в курсі про тиск в шинах.
› Система Hill-Hold Control допомагає безпечно почати рух на крутому схилі. Система активується самостійно на ухилі від 5% і забезпечує легкий і безпечний старт без використання ручного гальма. Hill-Hold Control також запобігає скочуванню автомобіля назад або вимикання двигуна.
Блимаючі стоп-сигнали зменшують ризик наїзду ззаду, особливо наближаючись до пробок на шосе, або при різкому гальмуванні перед несподіваною перешкодою.

Водіння і управління

Спортивне управління шасі з вибором режиму руху

(доступно не для всіх країн)

Для максимального задоволення від водіння, Scala може бути оснащена спортивним управлінням шасі, що включає вибір режиму водіння.

Sport Chassis Control (Спортивне управління шасі), система регулювання амортизаторів, призначені для клієнтів, які замість звичайного налаштування шасі бажають спортивні амортизатори для покращення керованості для більш динамічної їзди в певних ситуаціях. Спортивне управління шасі завжди поставляється з вибором режиму водіння, що дозволяє обрати спортивний режим шасі.

Звичайний режим призначений для повсякденних подорожей, їзди по бездоріжжю та тривалих подорожей. Спортивний режим змінює підвіску таким чином, щоб амортизатори максимально прилипали до асфальту.

Більш жорстка підвіска покращує керованість Scala при динамічній їзді та особливо підходить для якісних дорожніх покриттів.