Повернутися на відкриту сторінку
Усі деталі, які ви шукали

Технічні характеристики Superb

Габарити автомобіля

Зовнішні та внутрішні розміри, об'єм багажника.

Безпека

Функції безпеки

Škoda Superb - це безпека без компромісів. Крім вже описаних систем безпеки, такі функції доступні в стандартному або додатковому обладнанні:

Системи кріплення Isofix та Top tether, які фіксують дитяче сидіння до другого-ряду сидінь. Isofix також доступний для сидіння переднього пасажира.

› На відміну від круїз-контролю, який підтримує задану швидкість, Speedlimiter дозволяє водію рухатися з будь-якою швидкістю, але не більше, ніж попередньо задане значення.

ABS запобігає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або при гальмуванні на слизькій дорозі.

› Збільшуючи гальмівний тиск, система гальмування HBA допомагає водіям в ситуаціях, коли необхідно екстрене гальмування. Це може привести до значного скорочення необхідного гальмівного шляху.

EBD автоматично оптимізує гальмівний тиск і загальний гальмівний баланс і запобігає гальмування задніх коліс.

MSR допомагає запобігти блокування ведучих коліс, що може виникнути, коли водій різко гальмує на слизькому дорожньому покритті.

ASR забезпечує плавний старт і розгін без пробуксовки коліс на слизьких дорогах.

EDL допомагає під час прискорення або руху вгору з низькою тягою під одним з ведучих коліс.

TSA працює, коли автомобіль обладнаний оригінальним буксирним пристроєм з власним блоком управління. Система працює за принципом гальмування одного або декількох коліс і одночасного зниження крутного моменту двигуна при необхідності. Система TSA реагує і допомагає стабілізувати автомобіль і причіп.

XDS + допомагає водію під час крутих поворотів і забезпечує нейтральну поведінку автомобіля при динамічному повороті. Керуюча електроніка, по суті, імітує наявність диференціала, що самоблокується для поліпшення тяги і динаміки руху під час поворотів. В результаті автомобіль буде повертати впевненіше і природніше, ніж раніше.

› Система контролю тиску в шинах TPM+ постійно тримає водія в курсі про тиск в шинах.

› Система Hill-Hold Control допомагає безпечно почати рух на крутому схилі. Система активується самостійно на схилі від 5% і забезпечує легкий і безпечний старт без використання ручного гальма. Hill-Hold Control також запобігає скочуванню автомобіля назад або вимикання двигуна.

Блимаючі стоп-сигнали зменшують ризик наїзду ззаду, особливо наближаючись до пробок на шосе, або при різкому гальмуванні перед несподіваною перешкодою.

Привод та кермування

Повний привід

Škoda Superb доступний з багатодисковим зчепленням з електронним управлінням. Сучасний повний привід гарантує оптимальну динаміку руху, найвищий рівень активної безпеки та економну витрату палива.

Розподіл крутного моменту на всі чотири колеса відбувається автоматично і залежить від умов руху. Ідеальний крутний момент для задньої осі розраховується блоком управління. Регулювання здійснюється за допомогою змінного тиску на диски зчеплення.