SKODA OCTAVIA - переможець премії «Авто року в Україні 2021»

25. března 2021

Згідно з результатами національного конкурсу «Автомобіль року в Україні 2021» кращим автомобілем в номінації «Легковий автомобіль 2021» стала SKODA OCTAVIA. Це вже друга нагорода, яку отримала нова OCTAVIA А8, з моменту виходу на український ринок. У грудні 2020 року OCTAVIA стала абсолютним лідером премії «Авто Лідер 2021». Дякуємо всім прихильникам SKODA за лояльність і довіру до Бренду.

24 березня відбулася онлайн-трансляція церемонії нагородження кращих автомобілів 2021 року в рамках конкурсу «Автомобіль року в Україні 2021»! З огляду на карантинні обмеження нагородження проводилося в режимі онлайн. У голосуванні взяли участь понад 12 млн українців, саме вони визначили 10-ку кращих автомобілів. Експертне журі також дало свою оцінку новинок, після випробувань кожного автомобіля-учасника.

За звання «Автомобіль року в Україні 2021» боролися 3 новинки від SKODA: SKODA OCTAVIA, SKODA SCALA, SKODA KAMIQ. За підсумками споживчого голосування SKODA KAMIQ і SKODA OCTAVIA увійшли в топ-10 нових автомобілів в Україні.

Згідно сумарної кількісті балів споживачів і представників експертного журі кращим автомобілем року в класі стала SKODA OCTAVIA. Нова OCTAVIA А8 була представлена українському споживачеві в минулому році і вже встигла завоювати серця своїх шанувальників. Як і колишнє покоління, бестселер порадував споживачів новим дизайном, наявністю інноваційних помічників систем безпеки, простором і комфортом, а також розумною ціною. OCTAVIA продовжує бути лідером в своєму класі займаючи 1 місце з часткою ринку - 44%*

Компанія «Єврокар» дякує журналістському журі та всім учасникам споживчого голосування за вибір автомобіля ŠKODA!

Більше інформації про автомобілі ŠKODA: http://www.skoda-auto.ua/

*Згідно з даними Autoconsulting за 2 місяці 2021 року.