ŠKODA офіційний партнер Cirque du Soleil в Україні!

24. ledna 2020
З 13 по 16 лютого в Палаці Спорту в Києві відбудеться унікальне льодове шоу Cirque du Soleil - «Crystal». В рамках спонсорської угоди про партнерство синергія двох Брендів подарує глядачам незабутній досвід і емоції! Запрошуємо Вас стати частиною неймовірного шоу!

ŠKODA і Cirque du Soleil® об'єдналися в якості партнерів, щоб підняти творчий потенціал на новий рівень. Креативність і прагнення до інновацій об'єднують ŠKODA і Cirque du Soleil. Винахідницький дух ŠKODA і завзятий характер Cirque du Soleil® дозволяє подорожувати глядачам в ті місця, про які вони навіть не мріяли.

Більше 180 мільйонів людей з різних кінців світу стали глядачами виступів Cirque du Soleil, створеного тридцять років тому. В цьому році всесвітньо відома канадська компанія буде гастролювати по всьому світу з десятьма різними програмами виступів, в тому числі і в Україні!

Льодове шоу «Crystal» - нова програма, презентована Cirque du Soleil в травні 2019 року. Фігуристи і акробати світового класу представлять нову програму шоу кидаючи виклик законам гравітації і людського розуміння. Найлегші піруети фігуристів, неймовірна грація, захоплюючі акробатичні трюки і величне сяйво льоду - все це Cirque du Soleil® «Crystal».

Кришталеві межі автентичного дизайну оновлених моделей ŠKODA, готовність прийняти виклики мінливого світу, інновація технологічних рішень, бездоганну якість і сміливість виконання, реалізація стратегії переходу на гібридні і електро-технології - все це елементи стратегії «ŠKODA 2025».

Для своїх гостей в Києві ŠKODA також приготувала кілька сюрпризів! Значний і безкомпромісний ŠKODA KODIAQ зустрічатиме гостей протягом усіх днів виступів. Глядачі шоу «Crystal» зможуть познайомитися з доповненою реальністю, яка дасть можливість дізнатися історію Бренда і побачити еволюцію популярних моделей ŠKODA. Також, відчути себе частиною шоу буде можливо використавши тематичні фільтри для соціальних мереж і зробивши оригінальні 3D-фото, а вподобані фотографії можна буде роздрукувати на пам'ять в InstaBox.

Запрошуємо всіх бажаючих пережити незабутній досвід разом зі ŠKODA і Cirque du Soleil!

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини