Розіграш подарунків ŠKODA «Відвага, лояльність, витримка»

29. června 2022

Компанія «Єврокар Сервіс» повідомляє про проведення розіграшу призів серед клієнтів сервісних станцій мережі ŠKODA в Україні. Ми хочемо підтримати наших клієнтів і нагородити їх подарунками за відвагу, лояльність та витримку в ці важкі часи. В якості подарунків ми обрали комплекти смарт-тримачів для автомобіля. Багатьом доводиться багато їздити, тому комплекти тримачів стануть у нагоді. Подарунки за лояльність та відвагу, тримачі – за вашу витримку. Комфортне рішення для вашого автомобіля, щоб принести трохи радості вам та вашим близьким.

З 01 липня по 31 серпня 2022 всі клієнти сервісних станцій мережі ŠKODA зможуть взяти участь в розіграшу смарт-тримачів ŠKODA з асортименту оригінальних аксесуарів. Клієнти, які протягом дії акції відвідали сервісну станцію мережі ŠKODA, провели ТО або ремонт автомобіля з використанням лише оригінальних запасних частин ŠKODA, будуть мати шанс виграти один з 50 комплектів смарт-тримачів для автомобіля.

В комплект тримачів включено: тримач мультимедіа, плічка для одягу, гачок та адаптер. Такий комплект додасть комфорту вашій поїздці, якою б не була її мета та відстань. Смарт-тримачі стануть у нагоді в вашому автомобілі для вас та ваших пасажирів.

Переможці будуть визначені методом випадкового вибору за допомогою онлайн-сервісу www.random.org. Розіграш відбудеться 15 вересня 2022 року.

Інформація про переможців буде розміщена на сайті компанії www.skoda-auto.ua. Додатково переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку телефоном за номером, який буде вказано при проходженні технічного огляду або ремонту автомобіля. Отримати подарунок можна буде у сервісному центрі, де ви проходили ТО або ремонт вашого автомобіля.

Офіційні правила участі в акції «Відвага, лояльність, витримка».

*Акція діє в дилерських підприємствах мережі ŠKODA, вказаних в Офіційних правилах участі в акції.