SKODA продовжує знижки на популярні SUV

2. února 2021
Компанія «Єврокар» пропонує найкращі ціни на популярні моделі кросоверів. Вигода для клієнта становить до 36 000 грн. НЕ пропустіть! *

Надійні і потужні кросовери SKODA стають ще більш вигідними для покупців: вражаючий SKODA KODIAQ можна придбати з вигодою до 36 000 грн, а маневрений SKODA KAROQ доступний з економією до 27 000 грн. *Пропозиція діє у офіційних дилерів Бренду SKODA на автомобілі в наявності, а також на замовлення у виробництво. Поспішайте, термін дії акції обмежений!

Кросовери SKODA поєднують в собі технологічність і виразний дизайн, комфорт і впевненість, потужність і керованість, розумні рішення Simply Clever і внутрішній простір. SUV SKODA можуть похвалитися високим рівнем пасивної і активної безпеки, що підтверджує висока оцінка Euro NCAP - 5 зірок. Серед іншого, в новому поколінні чеських автомобілів представлені сучасні системи допомоги водію такі, як: асистент зміни смуги руху SIDE ASSIST, сучасне LED-освітлення, система кондиціонування CLIMATRONIC, круїз-контроль, система кругового огляду "Area View" і ін.

Популярні серед українців і перевірені часом автомобілі SKODA підходять для будь-яких дорожніх умов. Завдяки високому кліренсу, можливості вибору стилю їзди, наявності повного приводу і блокування диференціалів для позашляховиків SKODA не існує важкопрохідних доріг. Запрошуємо вас на тест-драйв в дилерські центри SKODA, щоб ви могли переконатися в широких можливостях SUV SKODA.

З моделями Бренду SKODA ви можете ознайомитися в найближчому дилерському центрі SKODA або на сайті https://www.skoda-auto.ua/.

* Розмір знижки розрахований для моделі SKODA KODIAQ 2.0 (132 кВт) 4x4 DSG в комплектації Ambition і SKODA KAROQ 1.4 (110 кВт) 8AG в комплектації Active станом на 01.02.2021 року. Акція діє з 01.02.2021 року до 28.02.2021 року на території України, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації автомобіля SKODA KODIAQ - 4.1%. Співвідношення розміру знижки SKODA KAROQ до попередньої ціни реалізації автомобіля - 4.3%.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини