14 років тому, 19 грудня 2001 року в Закарпатській області керівництво компанії «Єврокар», представники SKODA Auto a.s. та закарпатської ОДА урочисто відкрили новий український завод з виробництва автомобілів. Будівництво першої черги підприємства зайняло 6 місяців. У грудні 2001 року на новому заводі була випущена перша партія моделей SKODA Octavia. А вже 15 березня 2002 року «Єврокар» розпочав серійне виробництво автомобілів марки SKODA. У травні 2006 року відбулося офіційне відкриття другої черги проекту - нового монтажного цеху з виробництва автомобілів. Це дрібновузлове виробництво, при якому монтаж автомобілів здійснюється на конвеєрних лініях з використанням технологічного процесу, аналогічного SKODA Auto a.s. У 2007 році було розпочато будівництво третьої черги проекту. У вересні 2009 року ПрАТ «Єврокар» завершило будівництво будівлі зварювального та фарбувального виробництв. У листопаді 2011 року на зварювальному виробництві була виготовлена ​​пілотна партія кузовів, а вже в грудні 2011 року відбувся запуск нового фарбувального виробництва.

Потужності підприємства мають ряд технологічних інновацій, що забезпечують гнучкість виробничого процесу, а також унікальні для України технічні рішення. Виробничі потужності заводу розраховані на випуск 50 000 автомобілів на рік, закладений потенціал модернізації дозволяє збільшити їх обсяг виробництва до 100 000 одиниць на рік. На поточний момент «Єврокар» випускає весь модельний ряд автомобілів марки SKODA, у тому числі моделі SKODA Fabia і SKODA Superb нового покоління.

«Висококваліфікована команда« Єврокар» демонструє, що ми в Україні вміємо працювати на рівні найвищих європейських стандартів, і випуск нового покоління моделей ŠKODA Superb і SKODA Fabia є яскравим підтвердженням цього» - розповідає про підприємство Генеральний директор ПрАТ «Єврокар» Ігор Царенко . «Новий Superb - це дійсно новий етап для автопрому. Зміни в новій моделі, торкнулися не тільки збільшення зовнішніх параметрів автомобіля, - двигуни нового Superb стали на 30% економічніше і на 20% могутніше - завдяки новітнім технологіям, реалізованим в цьому автомобілі​​», - зазначає Ігор Царенко.

Довідка:

ПрАТ «Єврокар» входить до Групи компаній Атолл Холдинг і розташоване в Ужгородському районі Закарпатської обл. Місце для будівництва заводу «Єврокар» обумовлене географічним положенням: ця територія межує зі Словаччиною та Угорщиною. Будівництво заводу було розпочато 23 липня 2001 року. Загальний обсяг інвестицій у проект «Єврокар» складає 250 млн. доларів США. ПрАТ «Єврокар» сертифіковано за міжнародними стандартами ISO 9001, OHSAS 18001.

Останні новини