Компанія «Єврокар» виступила автомобільним партнером щорічних заходів, де великі виробники хімічної продукції та аграрної техніки представляють свою продукцію.​​

Уже не перший раз «Єврокар» приймає активну участь в агро події чим підтверджує свій намір плідної співпраці. В рамках виставок ŠKODA продемонструвала модельний ряд новинок 2017 року, серед яких ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID і ŠKODA KODIAQ.​​​​

Аграрний сектор - одна з небагатьох складових економіки, яка активно розвивається і демонструє стабільне зростання. Підприємці постійно шукають шляхи оптимізації свого бізнесу і автомобілі, які зможуть забезпечувати безперервну роботу.

Що хочуть побачити представники бізнесу? В першу чергу, економічний, безпечний і недорогий в обслуговуванні автомобіль. Автомобілі ŠKODA повністю відповідають цим вимогам.

Більш того, новий кросовер і лідер продажів в SUV-сегменті ŠKODA KODIAQ продемонстрував вміння долати будь-які перешкоди позашляхової траси. Для цього автомобіля не страшні відсутність доріг, пісок, круті підйоми і спуски.

ŠKODA OCTAVIA та ŠKODA RAPID тестували на плоскій дорозі, при цьому учасники відзначали особливий комфорт при водінні і невелику витрату палива цих автомобілів. Попит на тест-драйв представлених автомобілів не згасав протягом усіх днів виставок.

Всі представлені автомобілі є претендентами престижного конкурсу «Авто року 2018».

За кілька днів було проведено понад 200 тест-драйвів автомобілів ŠKODA. Вже існуючі клієнти та шанувальники марки ŠKODA змогли особисто переконатися, що для автомобілів ŠKODA немає перешкод, які їм не під силу.

Вибір автомобілів ŠKODA - це завжди вдале рішення для вашого бізнесу!

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини