Аудитори чеського представництва компанії TUV NORD (Німеччина) в черговий раз підтвердили відповідність ПрАТ «Єврокар» високим вимогам міжнародних стандартів (ISO 9001, OHSAS 18001). Впровадження цих стандартів на заводі «Єврокар» дозволяє реалізувати принципи політики підприємства, спрямовані на виняткову увагу до якості продукції, забезпечення високих стандартів охорони та безпеки праці, а також відкритість та турботу про споживачів.

Відповідність підприємства вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001: 2007 свідчить про те, що на заводі «Єврокар» успішно впроваджена і діє система управління охороною праці, створені безпечні і здорові умови праці, а також забезпечується базовий підхід, що дозволяє підприємству визначати і контролювати ризики для здоров'я і безпеки на виробництві, знижувати ймовірність нещасних випадків, відповідать законодавчим нормам і підвищувати загальну ефективність роботи підприємства.

Довідка:

​Аудит провело чеське представництво компанії TUV NORD (Німеччина), яке також здійснює аудити компанії SKODA AUTO a.s.

На заводі «Єврокар» система управління якістю ISO 9001: 2008 впроваджена в 2004, а система управління охороною праці OHSAS 18001: 2007 - в 2009 році.

Останні новини