Новий сервіс фінансових послуг Eurocar Finance

8. května 2020
Офіційний дистриб'ютор автомобілів SKODA в Україні ТОВ «Єврокар» спільно з банками-партнерами * розширює спектр фінансових послуг для клієнтів. Дистриб'ютор SKODA пропонує скористатися сервісом «Фінансовий калькулятор» і отримати всю необхідну інформацію про умови кредитування, не виходячи з дому.

Eurocar Finance - це проста і зручна онлайн-форма, що дозволяє швидко отримати інформацію про умови кредитування, прорахувати щомісячний платіж і порівняти пропозиції різних банків. Широкий вибір автомобілів в наявності, привабливі фінансові умови і оперативну відповідь банків дозволять в найкоротші терміни придбати вашу SKODA.

Наприклад, платіж по кредиту на ŠKODA OCTAVIA при першому внеску 50% і терміні кредитування 60 місяців складе від 4 180 грн. у місяць. Залежно від суми першого внеску і терміну кредитування щомісячний платіж може змінюватися. При першому внеску 60% і терміні кредитування 84 місяців на ŠKODA OCTAVIA щомісячний платіж складе від 2 390 грн. в місяць. ** Розрахувати щомісячний платіж за власними параметрами для будь-якої моделі ŠKODA тепер можна в кредитному калькуляторі онлайн.

Для того щоб оцінити переваги Eurocar Finance, необхідно зробити п'ять простих кроків:

  1. Внести параметри в кредитний калькулятор https://eurocar-finance.com.ua/ і виконати розрахунок;
  2. Ознайомитися з результатами розрахунку за програмами банків-партнерів і вибрати вподобані пропозиції;
  3. Заповнити коротку кредитну заявку на розгляд в обраних банках;
  4. Прикріпити фотографії (скан-копії) своїх документів (необхідний мінімальний перелік документів для розгляду заявки на кредит банками-партнерами);
  5. Надіслати заявку на розгляд.

Термін прийняття рішення про можливість отримання кредиту - від одного робочого дня. Період дії Гарантійного листа на можливість оформлення кредиту, в залежності від того, умови якого банку ви приймете, становить від 30 до 60 днів.

Програма Eurocar Finance діє в усіх офіційних дилерських центрах SKODA в Україні. Для уточнення деталей звертайтеся до офіційних дилерів SKODA в Україні, банкам-партнерам або шукайте інформацію на сайті: https://www.skoda-auto.ua.

*Банки-партнери:

АТ «ОЩАДБАНК»: Ліцензія НБУ №148 від 05.10.2011 р., https://www.oschadbank.ua/

АБ «УКРГАЗБАНК»: Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011 р., https://www.ukrgasbank.com/

АТ «ОТП Банк»: Ліцензія НБУ № 191 від 05.10.2011 р., https://www.otpbank.com.ua/

ПАТ «КРЕДОБАНК»: Ліцензія НБУ № 43 від 11.10.2011 р., https://kredobank.com.ua/

** Щомісячний платіж для автомобіля ŠKODA OCTAVIA А7 ACTIVE 1.6 MPI / 110 л.с. 5MG вартістю 447 770.00 грн. (Еквівалент 16 193.00 $) за станом на 06.05.2020 року становить:

- 2 390 гривень при першому внеску 60% і терміні кредитування - 84 місяців, реальна процентна ставка - 24,7% річних.

- 4 180 гривень при першому внеску 50% і терміні кредитування - 60 місяців, реальна процентна ставка - 22,4% річних (розрахована з урахуванням платежів за додаткові і супутні послуги третіх осіб (нотаріус, страхування), обов'язкових для укладення договору / отримання кредиту) . Максимальна сума кредиту - необмежена. Кредитує банк АТ «Ощадбанк».

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини