«Єврокар» підтримує велоспортсменів

25. května 2021

Професійна велокоманда Eurocar Grawe Ukraine розпочала виступи на українських і міжнародних змаганнях, у її складі - найсильніші гонщики України, учасники чемпіонату Європи та світу. В рамках співпраці з офіційним дистриб'ютором ŠKODA компанією «Єврокар» також була організована аматорська команда і відкрита дитяча велоакадемія, що відповідає глобальній стратегії ŠKODA з підтримки велосипедної культури в Україні.

Компанія «Єврокар», офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні у рамках підтримки велоспорту уклала договір про співпрацю з командою велоспортсменів, що отримала назву Eurocar Grawe Ukraine.

Бренд ŠKODA має давні традиції підтримки велоспорту, адже саме з виробництва велосипедів почалася історія компанії. У 1895 році її засновники інженери Лаурін і Клемент створили серію інноваційних велосипедів і лише через 9 років представили світу свій перший автомобіль. ŠKODA AUTO з 2004 року є офіційним партнером Tour de France і забезпечує супровід змагань автомобілями бренду.

В Україні велосипедні традиції ŠKODA активно підтримує офіційний дистриб'ютор компанія «Єврокар», визначивши в якості пріоритетних напрямків безпеку руху, розвиток інфраструктури і підвищення популярності велоспорту. Так, у 2020 році почалася реалізація соціального проекту «Вело ŠKODA», мета якого - привернути увагу до проблеми недостатньо розвиненої інфраструктури для пересування на велосипеді в містах України. В рамках проекту «Єврокар» спільно з представниками місцевої влади великих міст об'єдналися для підписання Меморандуму, спрямованого на досягнення взаєморозуміння між велоспільнотою, владою і відповідальним бізнесом. Меморандум містить положення, пов'язані з розвитком необхідних умов для підвищення безпеки руху.

Компанія «Єврокар» традиційно є офіційним партнером велогонки «Київська Сотка», а в цьому році реалізовано проект підтримки професійної велокоманди, у якої вже є перші призові місця на «Тур Галичини», Chicken Kyiv Race, Tour de Lviv, DNIPRO CYCLON CUP та інших змаганнях. Заплановані виступи на домашніх і на міжнародних гонках. У той же час в планах аматорського клубу - виступати на наймасовіших змаганнях в Україні та приділити увагу розвитку велосипедного руху. Для цього команда проводить відкриті тренування та майстер-класи, у яких можуть взяти участь усі бажаючі.

Для популяризації велоспорту серед дітей лідером команди майстром спорту міжнародного класу, чемпіоном України і призером міжнародних змагань Олексієм Касьяновим на базі ДЮСШ олімпійського резерву "ПРОМІНЬ" у Вишгороді була організована дитяча велоакадемія. «Упевнений, якщо дитячий велоспорт стане популярним, ми зможемо виховати нових чемпіонів світу і Європи, - каже Олексій Касьянов. - Велосипедний спорт починається з дитинства. Зараз ми намагаємося побудувати систему виховання майбутніх гонщиків. Будь-яка дитина може прийти на заняття в наш клуб і реалізуватися на аматорському рівні, а далі - виступати у професійній команді, проявити себе на міжнародних змаганнях. У планах команди Eurocar Grawe Ukraine - вийти на рівень найвідоміших світових гонок, таких як Tour de France, Giro d'Italia, La Vuelta».