Акція на оригінальні запчастини Škoda «Важлива кожна деталь»

13. září 2023

Знижки до 20% на оригінальні запасні частини Škoda *.

З 15 вересня до 31 грудня 2023 року в дилерській мережі Škoda діють знижки до 20%* на оригінальні запасні частини Škoda сезонного попиту.

Легко вирушати в подорож, коли все продумано заздалегідь. Бо як в плануванні подорожі, так і в турботі про автомобіль, важлива кожна деталь. Не зіпсувати відчуття від побаченого та почутого, зберегти їх в своїх спогадах допоможе планування та підготовка.

Ваш вірний автомобіль віддячить вам за турботу надійною та безвідмовною роботою.

Заїдьте до свого дилера Škoda, щоб нічого не зіпсувало ваші плани.

До речі, саме зараз в мережі сервісних станцій Škoda діють знижки до 20%* на оригінальні запасні частини сезонного попиту. Тож нехай вас турбує лише вибір напрямку, а піклування про ваш автомобіль візьмуть на себе професіонали.

Знижки можна отримати на такі групи оригінальних запчастин Škoda:

  • Олива моторна
  • Фільтр оливи
  • Диски гальм
  • Колодки гальм
  • Свічки запалювання, свічки розжарювання
  • Комплекти щіток склоочисника

Чекаємо вас в дилерській мережі Škoda та бажаємо безпечних поїздок за будь-яких умов!

 

* Акція діє у всіх дилерських центрах мережі Škoda на території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, а також деяких населених пунктів на території Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей, які є тимчасово окупованими Російською Федерацією. З повним асортиментом та вартістю запасних частин Škoda ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Знижки у розмірі від 15% до 20% надаються фізичним особам від рекомендованої дистриб‘ютором поточної роздрібної ціни, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної ціни для споживача. Співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації кожного конкретного товару запитуйте у вашого сертифікованого у дилера. Кількість товару обмежена.