ŠKODA показала перший ескіз інтер’єру концепт-кара VISION 7S

15. července 2022

ŠKODA AUTO робить ще один крок до презентації нового дизайну. Перший ескіз інтер’єру концепт-кара VISION 7S демонструє просторий автомобіль із абсолютно новою, універсальною побудовою салону, що пропонує місце для семи осіб. Для створення мінімалістичного інтер’єру використовуються екологічні матеріали. Новий підхід пропонує інтуїтивно зрозуміле керування цифровими технологіями та високий рівень функціональності.

Повністю електричний VISION 7S є першим концепт-каром, який презентує новий підхід до дизайну ŠKODA. Опубліковано перший ескіз, на якому зображено салон автомобіля. Окрім екологічних матеріалів, мінімалістичний інтер’єр відрізняється чималим простором для семи осіб у трьох рядах сидінь, а також фірмовими функціями ŠKODA Simply Clever.

Керівник відділу дизайну ŠKODA Олівер Стефані пояснює: «Нова мова дизайну є мінімалістичною, функціональною та автентичною. У майбутньому ми продовжуватимемо зосереджуватися на традиційних перевагах ŠKODA, таких як значний простір, легкість використання та високий рівень функціональності. З нашою новою мовою дизайну ми робимо наступний крок і приділяємо ще більше уваги клієнтському досвіду. Креативність наших дизайнерів та інженерів демонструють рухомі елементи інтер’єру та нещодавно розроблені функції Simply Clever, такі як інтегроване дитяче автокрісло. Свідомо мінімалістичні лінії також переносять в інтер’єр чіткий зовнішній дизайн».

Інноваційні рішення для деталей
Інтер’єр нового концепту VISION 7S має симетричний дизайн, а також широку горизонтальну панель приладів, яка тягнеться до дверей, підсилюючи відчуття простору. Оптимально розташований підлокітник робить взаємодію з сенсорним екраном і тактильними кнопками легкою та зручною. Тактильні елементи керування також інтегровані в оновлене кермо. Атмосферна підсвітка виділяє різні зони салону, сигналізує про стан зарядки і забезпечує достатнє освітлення під час посадки та виходу з автомобіля. Дверні панелі також мають інтерактивні тактильні та візуальні елементи. Вбудоване дитяче автокрісло розташоване на центральній консолі – у найбезпечнішому місці в автомобілі. Спинки передніх сидінь обладнані тримачами для мультимедійних пристроїв для пасажирів другого та третього рядів. У них також вбудовані кишені.

Інноваційні рухомі елементи керування для різних режимів
Просторий салон пропонує дві різні конфігурації, які створюють новий просторовий досвід для різних ситуацій – за кермом і під час відпочинку. У режимі водіння всі елементи керування встановлюються в ідеальне положення, а центральний сенсорний екран вирівняний вертикально, щоб відображати всю актуальну інформацію під час руху. Режим відпочинку можна активувати під час зарядки або зупинки; кермо та панель приладів зсуваються вперед, а сидіння першого та другого ряду відсуваються назад для більшого комфорту. Ця опція пропонує пасажирам максимальний простір і зручність.

ŠKODA AUTO оголосила про новий підхід до дизайну на щорічній прес-конференції в березні цього року. Нова мова дизайну базується на традиційних цінностях бренду, таких як надійність, функціональність і автентичність. Майбутня мова дизайну характеризується простором, міцними та стійкими матеріалами та аеродинамічною та ефективною формою.