Акція «ГАЗ? БЕНЗИН? АБО DIZEL?»

Акція «ГАЗ? БЕНЗИН? АБО DIZEL?»

17. 2. 2020

З 17 лютого до 31 березня 2020 року клієнти офіційних сервісних станцій ŠKODA в Києві та Київській області мають можливість отримати два квитки на концерт, що піднімає настрій, - «Дизель Шоу» в «Палаці «Україна» в Києві.

Концерт відбудеться в квітні 2020 року. Даруємо 70 квитків прихильникам ŠKODA та Dizel Show, незалежно від того, як вони відповідають на питання «Газ? Бензин? АБО ДИЗЕЛЬ?».

Ми дбаємо про ваш автомобіль та про ваш настрій. А що може підняти настрій, як не швидке вирішення проблем з автомобілем і концерт «Дизель Шоу». Скористайтеся можливістю отримати два квитки безкоштовно на концерт «Дизель Шоу».

Запрошуємо вас подбати про свій автомобіль з оригінальними запасними частинами ŠKODA, отримати гарантію, впевненість в якості та ще й можливість, виграти квитки на свято гумору.

З 17 лютого до 31 березня 2020 року компанія «Єврокар Сервіс» запрошує вас пройти технічне обслуговування або ремонт автомобіля в дилерській мережі ŠKODA та взяти участь в розіграші квитків на концерт «Дизель Шоу» в Києві в квітні 2020 року.

Ми розіграємо 70 квитків і, можливо, саме ви станете переможцем.

Переможці будуть визначені методом випадкового вибору за допомогою онлайн-сервісу www.random.org. Розіграш призів відбудеться 7 квітня 2020 року.

Інформацію про переможців шукайте на сайті компанії www.skoda-auto.ua. Додатково переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку телефоном за номером, який буде вказано при проходженні технічного огляду або ремонту автомобіля.

Офіційні правила участі в сервісної акції.

*Акція діє з 17 лютого до 31 березня 2020 року в офіційних сервісних центрах ŠKODA в Києві та Київській області. Список та контактну інформацію дилерів розміщено на сайті www.skoda-auto.ua.

Останні новини

Всі новини