Щороку користувачі і шанувальники Java організовують в різних куточках світу конференції, щоб обговорити кращі методики інформаційних технологій. Безумовно, автомобільним партнером заходу міг стати тільки той бренд, який у своїй філософії і роботі використовує найкращі передові технології, йде в ногу з часом і може задовольнити найбільш неординарні запити споживача. Цим партнером стала компанія «Єврокар».

Гості заходу могли ознайомиться з найпопулярнішим і затребуваним автомобілем цього року ŠKODA KODIAQ. У перервах між лекціями відомих спікерів учасники конференції змогли протестувати в умовах активного міського трафіку автомобілі ŠKODA KODIAQ, ŠKODA OCTAVIA та ŠKODA RAPID. ​​

За два дні заходу було проведено понад 80 тест-драйвів! Учасники заходу дізналися про неймовірну економічність автомобілів ŠKODA, зручних і корисних помічників Simply clever, а також особисто переконалися в динамічності автомобілів з літровим двигуном.

ŠKODA - руйнує стереотипи!

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини