Kodiaq і Superb: Збільшення простору, комфорту та контролю

29. srpna 2023

Напередодні світової прем’єри нових поколінь Kodiaq і Superb Škoda представляє їхні повністю оновлені інтер’єри, що включають цифрову панель приладів, проекційний дисплей і 12,9-дюймовий окремо встановлений дисплей інформаційно-розважальної системи.

Важіль перемикання передач DSG перемістили на рульову колонку, тепер передні пасажири отримали більше простору, а центральна консоль пропонує більше місця для зберігання речей. Елементи керування найважливішими системами автомобіля представляють собою поворотні циліндри, які одночасно є кнопками, що забезпечує інтуїтивно зрозумілий доступ до різноманітних функцій, а цифровий дисплей на них- швидкий і повний огляд у будь-який час. На шляху до більшої екологічності Škoda тепер використовує оббивку з 100% переробленого поліестеру як для нових Kodiaq, так і для Superb.

Петер Олах, керівник відділу дизайну інтер’єру Škoda Auto, пояснює: «Інтер’єри Škoda – це інтуїтивність, простота, орієнтація на клієнта та розумні рішення. Наша остання інновація, Škoda Smart Dials, розширила інтуїтивно зрозумілі можливості керування функціями автомобіля, поєднавши найкраще з обох світів: фізичне керування та цифрові дисплеї. Новий інтер’єр Kodiaq і Superb тепер має великий окремо встановлений дисплей, селектор коробки передач, встановлений на рульовій колонці, і просту центральну консоль. Ці вдосконалення проклали шлях до більш просторого та затишного інтер’єру, який не тільки привертає увагу, але також пропонує практичність та справжню додаткову цінність для наших клієнтів».

Нові інноваційні функції для ще більшого комфорту на борту
Škoda переробила інтер’єри обох майбутніх моделей, зокрема вдосконалення торкнулися керма, панелі приладів, торпедо і декоративного оздоблення. Вперше у Škoda в обох моделях селектор передач перенесено на рульову колонку, що робить його особливо доступним. В результаті центральна консоль має акуратне, чітко структуроване компонування, що відкриває додатковий простір для передніх пасажирів. Інші новинки в Kodiaq і Superb включають проекційний дисплей, який доповнює 10,25-дюймову електронну панель приладів, і окремо встановлений центральний дисплей інформаційно-розважальної системи з діагоналлю 12,9 дюйма. Також в обох моделях дебютували інноваційні поворотні кнопки Škoda Smart Dials, які вміло інтегрують тактильні та цифрові компоненти для більш інтуїтивного керування функціями автомобіля.

Škoda Smart Dials: поворотні кнопки-регулятори з вбудованими цифровими дисплеями
З представленням Škoda Smart Dials чеський автовиробник виводить перевірену комбінацію тактильного та цифрового керування в своїх автомобілях на новий рівень. Цей абсолютно новий підхід складається з трьох поворотних регуляторів під екраном інформаційно-розважальної системи, кожен з яких одночасно є кнопкою і має 32-міліметровий цифровий дисплей. Вони забезпечують швидкий доступ до багатьох функцій автомобіля залежно від рівня оснащення. Два крайні призначені для водія та переднього пасажира: контролюють температуру в салоні, обігрів і вентиляцію сидінь, відображаючи поточну активну функцію. Центральний регулятор керує такими функціями, як гучність інформаційно-розважальної системи, швидкість вентилятора, напрямок повітря, інтелектуальний кондиціонер, режими водіння та масштабування карти. Він налаштовується через меню інформаційно-розважальної системи, а перемикання між функціями досягається утриманням кнопки натиснутою.

Розширений діапазон функцій Simply Clever
Прагнення до покращеного комфорту на борту проявляється в нових доповненнях, зокрема Phone Box із можливістю швидкої зарядки смартфона до 15 Вт – а в Kodiaq це поширюється на два телефони – у поєднанні з функцією активного охолодження. Крім того, пасажири можуть скористатися максимально чотирма портами USB-C з вихідною потужністю 45 Вт, а також зручним портом USB-C потужністю 15 Вт на дзеркалі заднього виду. Не варто забувати, що новий Kodiaq доступний з ергономічними сидіннями з функцією пневматичного масажу. Пасажири на задніх сидіннях також оцінять новий відсік для речей у центральному тунелі. У Superb оновлене кермо, панель приладів і декоративні елементи оздоблення ідеально поєднуються з покращеними додатковими масажними сидіннями. Тепер вони включають десять масажних подушок з пневматичним керуванням і широкий вибір програм із регульованою поперековою підтримкою в чотирьох напрямках. Подібно до Kodiaq, усіма функціями обігріву сидінь, керма, вітрового скла та заднього скла можна зручно керувати за допомогою програмованої кнопки «Обігрівачі» в меню клімат-контролю.

Екологічні матеріали для всіх видів текстилю та дві популярні функції Simply Clever
Škoda демонструє свою відданість екологічності, використовуючи екологічно відповідальні матеріали для всього текстилю салону, а також для двох знакових елементів Simply Clever: парасольки в дверях водія та скребка для льоду. Продовжуючи підхід інших моделей Škoda, традиційне обладнання було замінене на концепцію Design Selections: у Kodiaq клієнти можуть обрати Loft, Lounge або ecoSuite у чорному або коньячному кольорі з текстилем, виготовленим із 100% переробленого поліестеру. Шкіра в ecoSuite Design Selection отримала переваги від екологічно чистого процесу дублення з використанням залишків обробки кавових зерен. Топова модель L&K розширює пропозицію Design Selection L&K Suite у чорному та коньячному кольорах, яка може похвалитися шкірою, яка була вичинена з використанням води, отриманої в результаті переробки оливок.