Чат-бот Лаура допоможе клієнтам підібрати модель ŠKODA

13. července 2021

Чат-бот Лаура, розроблений компанією ŠKODA AUTO, навчився підбирати найвідповіднішу модель автомобіля залежно від пріоритетів і бюджету покупця.

Наприкінці 2020 року компанія «Єврокар», офіційний дистриб'ютор ŠKODA AUTO в Україні, запустила на своєму сайті віртуального помічника - чат-бот Лаура. Півроку потому система все ще удосконалюється, але вже зараз, окрім запису на тест-драйв і запиту пропозиції від дилера, Лаура може підібрати для клієнта найвідповіднішу модель автомобіля ŠKODA, враховуючи його пріоритети і побажання.

Щоб скористатися порадою Лаури на сайті http://www.skoda-auto.ua, натисніть на кнопку «Запитайте у Лаури» в правій частині екрана⃰. Після відповідей на серію коротких запитань Лаура запропонує вам оптимальні варіанти моделей ŠKODA. Серед пріоритетів можна вибрати економію палива, високу продуктивність, великий багажник, збільшений простір на задньому ряду, компактний автомобіль для міста і т. ін, а також вписати пріоритети в рамки свого бюджету, який також буде враховано Лаурою при виборі автомобіля.

Прямо з чату можна записатися на тест-драйв обраного автомобіля або запросити детальну пропозицію з урахуванням діючих знижок, умов кредитування, термінів поставки і доступних додаткових опцій.


⃰ Необхідно підтвердити політику конфіденційності. Функція може бути недоступною у деяких браузерах