Згідно з вимогами, зазначеними умовами тендеру, автомобілі були укомплектовані спеціальним устаткуванням і обклеєні по стандартам зовнішньої ідентифікації Національної поліції України. Вся партія автомобілів була виготовлена в Україні на заводі в Соломоново Закарпатської області.​

Компанія Єврокар є надійним і перевіреним постачальником автомобілів ŠKODA для правоохоронних органів України. Так, починаючи з 2003 року Єврокар поставив МВС України та Національній поліції України близько 3000 автомобілів ŠKODA OCTAVIA та RAPID. Високі експлуатаційні характеристики автомобілів, їх надійність, безпека та економічність є кращими аргументами при виборі ŠKODA.​​​

ŠKODA RAPID - перший автомобіль в лінійці бренду на MQB платформі в конструкції кузова, що підвищує його жорсткість і безпеку, модернізований двигун 1,6 MPI / 81kw відповідає стандарту EU5 за рівнем емісії. Автомобіль має високу маневреність і відмінну аеродинаміку, яка забезпечує його динамічність.

Про ГО «Єврокар» високо цінує співпрацю з МВС України та Національною поліцією України і виявлену довіру до автомобілів ŠKODA.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини