Розкриті деталі інтер’єру нової ŠKODA FABIA

29. dubna 2021

Покращене відчуття простору, свіжі кольори і технології від автомобілів вищих класів. Світову прем’єру нової ŠKODA FABIA призначено на 4 травня.

ŠKODA AUTO розкриває додаткові деталі нової FABIA в офіційному дизайнерському ескізі. Створений на основі модульної платформи MQB-A0 від Volkswagen Group, інтер’єр популярного компактного автомобіля пропонує ще більше місця, відчуття простору і свіжі кольори. Також було застосовано технології, характерні для більш високих класів автомобілів, вже знайомі прихильникам ŠKODA за оновленою моделлю OCTAVIA. Світова прем’єра нової ŠKODA FABIA відбудеться 4 травня.

ŠKODA FABIA четвертого покоління побудована на модульній платформі MQB-A0, розробленій Volkswagen Group, що робить її довшою і ширшою за попередницю. Додатковий простір створює особливу атмосферу для пасажирів. Симетрична приладова панель з центральним окремим дисплеєм і кольоровою стрічкою підкреслюють ширину салону, а характерна лінія під дисплеєм повторює силует решітки радіатора ŠKODA.

Великі круглі дефлектори праворуч та ліворуч створюють нові акценти, як і кольорові елементи у центральній консолі, а також по-новому оформлені дверні ручки.

Великий сенсорний дисплей як центральний елемент
Великий окремий дисплей домінує в естетиці інтер’єру нової ŠKODA FABIA. Сенсорний екран дозволяє легко керувати сучасною мультимедійною системою, а також багатьма іншими функціями автомобіля. Ескіз також демонструє цифрову панель приладів з можливістю кастомізації, яка є притаманною для інших моделей ŠKODA і тепер дебютує у якості опції для FABIA. Світову прем’єру четвертого покоління FABIA призначено на 4 травня.

Більше інформації про автомобілі ŠKODA: http://www.skoda-auto.ua/