Чан Парк - новий начальник відділу дизайну інтер'єру Škoda

12. června 2024

Від початку червня 2024 року Чан Парк обійняв посаду керівника відділу дизайну інтер’єру в Škoda Auto.

Випускник Королівського коледжу мистецтв приєднується до чеського автовиробника з багатим досвідом роботи в кількох провідних автомобільних брендах. У майбутньому інтер’єри серійних і концептуальних автомобілів Škoda будуть мати його підпис. Окрім мінімалістичного підходу до дизайну, Парк зосередиться на посиленні синергії між водієм і транспортним засобом. Його попередник, Пітер Олах, бере на себе нову посаду в Škoda Design і в майбутньому відповідатиме за напрям One Design Identity.

Олівер Стефані, керівник відділу дизайну Skoda Auto, коментує: «Я радий вітати Чана Парка в дизайн команді Škoda. Його досвід роботи з великими автовиробниками робить його ідеальним кандидатом на посаду керівника дизайну інтер’єру. Я з нетерпінням очікую реалізації його філософії дизайну «менше – це більше», ідеально поєднуючи естетику та функціональність наших автомобілів. Пітер Олах зробив значний внесок у створення характерного, цілісного дизайну в інтер’єрі наших авто. Я з нетерпінням чекаю продовження роботи з ним на новій посаді і бажаю йому успіху та насолоди».

До недавнього часу Чан Парк був головним дизайнером інтер'єру автомобільної компанії Nio. У 2007 році Парк здобув ступінь магістра з дизайну транспортних засобів у Лондонському Королівському коледжі мистецтв. Пізніше розпочав свою професійну кар’єру в компанії Pininfarina в Італії, у січні 2009 року перейшов до Kia Europe у Німеччині, де відповідав за дизайн інтер’єру компанії у кількох проєктах. Згодом перейшов на посаду старшого дизайнера інтер’єру Mercedes-Benz AG, а з 2013 по 2021 рік – зайняв аналогічну посаду в Audi AG.

Його попередник Пітер Олах залишиться в команді Škoda Design як відповідальний за напрям One Design Identity. На своїй новій посаді він відповідатиме за стратегію дизайну 360°, включаючи філософію, стиль та дослідження майбутніх трендів та тенденцій.