ŠKODA анонсувала оновлення KAROQ

8. listopadu 2021
  • Понад 500 000 автомобілів зійшли з конвеєра з моменту презентації моделі у 2017 році
  • Найпопулярніший кросовер ŠKODA і друга за популярністю модель після OCTAVIA у 2020-му і в першій половині 2021 року
  • Оновлений ŠKODA KAROQ буде представлено онлайн 30 листопада

З моменту своєї появи навесні 2017 року ŠKODA KAROQ зробив значний внесок в успіх чеського автовиробника. Поряд зі своїм «старшим братом» KODIAQ цей компактний кросовер завоював визнання численних клієнтів та автомобільних журналів по всьому світу, зігравши ключову роль у розвитку бренду ŠKODA в останні роки. З 2017 року з виробничих ліній зійшло понад 500 тисяч автомобілів KAROQ. У 2020 році і в першій половині 2021 року це був найпопулярніший кросовер ŠKODA і друга за популярністю модель бренду після OCTAVIA. Оновлений ŠKODA KAROQ дебютує на презентації у діджитал-форматі 30 листопада.

Мартін Ян, Член Правління ŠKODA AUTO, відповідальний за продажі та маркетинг, зазначає: “Завдяки місткості та типовій для ŠKODA функціональності, KAROQ знайшов свою аудиторію. Це наш найпопулярніший кросовер за результатами минулого та першої половини цього року, що демонструє його важливість у модельному ряді. Я переконаний, що ми продовжимо цю історію успіху з оновленим KAROQ та залучимо до бренду нових клієнтів”.

Представлений у 2017 році, ŠKODA KAROQ став другим кросовером ŠKODA, а до 2020 року на кросовери вже припадало майже 40% світових продажів бренду. Вже півтора роки KAROQ утримує позицію найпопулярнішого кросовера ŠKODA та другої за популярністю моделі чеського автовиробника після OCTAVIA. З 2017 року з виробничих ліній зійшло понад 500 000 автомобілів KAROQ, і зараз він доступний у 60 країнах світу. ŠKODA виробляє цю модель у Чехії та Словаччині, а також у Росії та Китаї.

Захопливий дизайн та типові переваги ŠKODA
Дизайн ŠKODA KAROQ побудований на тих самих кристалічних елементах, динамічних формах та чітко окреслених лініях, що й ŠKODA KODIAQ. Він також продовжив традицію ŠKODA, згідно з якою назви моделей кросоверів починаються з літери K і закінчуються літерою Q. Його назва походить від мови корінних жителів Аляски - Alutiiq. Компактні розміри роблять KAROQ ідеальним автомобілем для міських умов, а режим бездоріжжя, високий кліренс та опціональна система повного приводу гарантують, що він чудово працюватиме і на більш складній місцевості. Завдяки винятковій місткості та великому багажному відділенню це ідеальний автомобіль для сімей та клієнтів, орієнтованих на якість життя. Опціональні задні сидіння VarioFlex – лише одна з багатьох функцій Simply Clever, які пропонуються для KAROQ. Він також гарантує чудову активну та пасивну безпеку, численні системи допомоги водієві, ще більший комфорт та розширені можливості підключення.

Численні нагороди міжнародних автомобільних ЗМІ
Крім популярності у покупців, ŠKODA KAROQ високо оцінений міжнародною автомобільною пресою, про що свідчить безліч нагород, які він одержав з моменту свого дебюту у 2017 році. У перший рік продажів KAROQ одразу отримав нагороди найвідоміших автомобільних журналів Німеччини. "Auto Bild" нагородив його "Золотим рульовим колесом" як найкращий компактний кросовер, а "auto motor und sport" удостоїв його нагороди "AUTONIS" за найкращий дизайн. KAROQ також виграв конкурс «Auto Trophy» від «Auto Zeitung» як найкращий імпортний кросовер у ціновій категорії до 25 000 євро у 2017, 2018 та 2019 роках. У 2018 році він виграв титул кращого імпортного автомобіля серед компактних кросоверів та позашляховиків у номінації «Вибір читачів» від «auto motor und sport», завоював звання «Автомобіль року» у Чехії та Греції, «Кросовер року» у Болгарії та нагороду «The Fleet News Awards» у Великобританії. Німецький автомобільний журнал "firmenauto" протягом трьох років, з 2019 по 2021 рік, вручає ŠKODA KAROQ нагороду "Корпоративний автомобіль року" у категорії компактних позашляховиків та кросоверів. У 2021 році, окрім перемоги в номінації «Найкращий сімейний кросовер» у британському журналі «What Car?», KAROQ також отримав дві нагороди в Росії, де журналом «Авторевю» він був названий «Автомобілем року» та «Найкращим компактним кросовером 4×4». В Україні у рік виходу на ринок ŠKODA KAROQ також завоював звання "Автомобіль року" у номінації "Компактний кросовер".