Компанія «Єврокар» вже більше 12 років співпрацює з «Автоцентром Кременчук», як з сертифікованим сервісним партнером. Продовжуючи успішну стратегію розвитку і співпраці з Брендом ŠKODA, «Автоцентр Кременчук» після повної реконструкції і виконання всіх вимог виробника був сертифікований як офіційний дилер ŠKODA з повним циклом послуг. Сьогодні в Кременчуці доступний повний спектр послуг: продаж автомобілів марки ŠKODA, можливість проведення тест-драйву всіх моделей, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування, вигідні фінансові програми кредитування, придбання оригінальних запасних частин, аксесуарів і багато іншого. Персонал компанії має високу кваліфікацію, пройшов навчання та атестацію в закладах освіти відповідно до вимог виробника.

Дилерське підприємство «Автоцентр Кременчук» виконано у новій концепції дизайну Бренда згідно «Стратегії дистрибуції ŠKODA». На 1900 км.м. розташувався новий, сучасний простір, який створено на основі комбінації сучасних технологій, якісних матеріалів і раціонального планування приміщення. Як і вся дилерська мережа ŠKODA, новий центр має раціональне зонування автосалону для швидкого і інтуїтивно зрозумілого орієнтування клієнтів. Всю необхідну інформацію клієнт може отримати, використовуючи спеціальні Діджитал інструменти, такі як конфігуратор автомобіля та планшети SST.

Сучасний сервісний центр дозволить швидко і надійно обслужити автомобілі ŠKODA. Діагностика систем автомобіля, гарантійний ремонт, технічне обслуговування, кузовні та малярні роботи, програма лояльності, помірні ціни - далеко не повний список, який доступний клієнтам ŠKODA.

Запрошуємо вас відвідати новий дилерський центр за адресою: м.Кременчук, вул. Київська, 75

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини