Акція включає:

  • Масла моторні
  • Фільтри масляні ​​

Переваги оригінальних моторних масел:

  • Високий рівень надійності під час «холодного старту»
  • Висока термостійкість
  • Дотримання стандартів якості VW Group
  • Відмінні мастильні властивості, навіть в екстремальних кліматичних умовах


А також триває акція «Не змінюйте звички Вашої ŠKODA» **.

Щодо повного асортименту та вартості запчастин, аксесуарів, масел і фільтрів для Вашої моделі ŠKODA Ви можете дізнатися у Вашого сертифікованого дилера.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Компанія "Єврокар" надає послуги через дилерську мережу ŠKODA, яка охоплює всю територію України. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

ТОВ «Єврокар» Сервіс - офіційний постачальник оригінальних запасних частин і аксесуарів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з квітня 2005 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Компанія "Єврокар Сервіс" надає послуги через дилерську мережу ŠKODA, яка охоплює всю територію України.

* Знижка в розмірі до 30% від рекомендованої дистриб'ютором поточної роздрібної ціни на моторні масла, до 40% від рекомендованої поточної вартості масляних фільтрів. Розмір знижки уточнюйте у Вашого сертифікованого дилера.

** Знижка в розмірі до 40% від рекомендованої дистриб'ютором поточної роздрібної ціни на запасні частини, до 20% від рекомендованої поточної вартості ТО. Знижка на ТО поширюється на обслуговування фізичних та юридичних осіб. Розмір знижки уточнюйте у Вашого сертифікованого дилера.

Спеціальна пропозиція діє на всій території України, крім АРК, а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Кількість товару за спеціальною пропозицією обмежена. Пропозиція діє у сертифікованого дилера SKODA в Україні, повний список і адреси знаходяться на сайті: www.skoda-auto.ua, який самостійно визначає остаточну вартість запасних частин для кінцевого споживача. Період акції з 1 по 31 січня 2017 року.

Останні новини