• Стратегія зростання: ŠKODA AUTO випустила свій мільйонний автомобіль в середині жовтня - раніше, ніж будь-коли в історії компанії
  • Мільйонним автомобілем стала ŠKODA FABIA 1.0 TSI
  • ŠKODA OCTAVIA та ŠKODA FABIA є бестселерами бренду
  • ŠKODA KODIAQ і ŠKODA KAROQ генерують додатковий ріст продажів

ŠKODA AUTO випустила свій мільйонний автомобіль в 2018 році на два тижні раніше, ніж у 2017 році. Це вже п'ятий рік поспіль, коли ŠKODA досягає семизначних результатів. Позашляховики ŠKODA KODIAQ і KAROQ, а також моделі OCTAVIA та FABIA стали драйверами цього успіху.

Міхаель Оельеклаус (Michael Oeljeklaus), член правління ŠKODA AUTO по виробництву і логістики, зазначив: «Поточний фінансовий рік показує, що сучасний модельний ряд ŠKODA дозволяє залучити нових клієнтів і стійко закріпити свої позиції на міжнародних ринках. В останні п'ять років ми послідовно збільшуємо обсяги виробництва і продажів і переступає «мільйон» вп'яте. Ми продовжимо нашу стратегію зростання в 2019 році. Стратегічно важливу роль у цьому відіграватиме нова модель портфеля - ŠKODA SCALA ».

Мільйонним автомобілем, який покинув виробничу лінію на заводі в Млада-Болеслав, стала ŠKODA FABIA 1.0 TSI кольору Moon White. Фейсліфтова ŠKODA FABIA стала другим за популярністю автомобілем після бестселера OCTAVIA.

Високий попит на ŠKODA KODIAQ і ŠKODA KAROQ свідчить про успіх позашляховиків бренду. Виробництво SUV лінійки стало важливий кроком для досягнення позначки в один мільйон. ŠKODA KAMIQ, який представлений виключно на китайському ринку, є доповненням до портфеля SUV на найбільшому ринку компанії. Недавно представлений новий ŠKODA KODIAQ GT - другий позашляховик ŠKODA, який буде доступний виключно для китайського ринку, є знаковим для ŠKODA в Китаї.

Базові принципи досягнення успіху закріплені в стратегії «ŠKODA 2025». У ній визначені подальші напрямки розвитку виробника: електромобільні, діджіталізація продуктів, сервісів і стратегічна мета - збільшити кількість ринків, на яких представлена ŠKODA з 103 до 120.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини