Škoda Auto оприлюднила ескізи екстер'єру нового Superb

25. října 2023

Трохи більше тижня залишилося до прем'єри четвертого покоління Superb, і компанія Škoda Auto опублікувала ескізи екстер'єру абсолютно нового флагмана з ДВЗ. Його дизайн включає елементи нової мови дизайну Modern Solid, а ключовими особливостями є оновлені світлодіодні матричні фари головного світла та світлодіодні задні ліхтарі з кристалічними елементами. Світова прем'єра транслюватиметься в прямому ефірі 2 листопада о 20:00 за Київським часом.

Олівер Штефані, керівник Škoda Design, пояснює: "Superb традиційно формував мову дизайну Škoda, і четверте покоління моделі продовжить цю традицію: його зовнішній вигляд характеризується чітко окресленими лініями, ясно визначеними і динамічними пропорціями, а також сучасним скульптурним і кристалічним стилем".

Ескізи екстер'єру демонструють перші риси нової мови дизайну Modern Solid. Таким чином, вони підкреслюють прагнення компанії Škoda Auto розвивати свою філософію дизайну, водночас залишаючись вірними відомим цінностям бренду, таким як практичність і простір. Ще довший і вищий Superb четвертого покоління відрізняється покращеними аеродинамічними характеристиками та численними родзинками. Серед іншого, фари стали гострішими та кришталево чистими, значно збільшився простір над головою та багажне відділення.

Дивіться трансляцію світової прем'єри 2 листопада 2023 року о 20:00 за київським часом в прямому ефірі на сайті Škoda Storyboard, а також на каналі Škoda на YouTube.