Протягом усієї своєї історії Octavia залишається найпопулярнішим автомобілем модельного ряду SKODA. Саме ця модель SKODA щорічно підтверджує статус лідера в нашій країні і на світових ринках, отримуючи найпрестижніші нагороди «Автомобіль року», «Народний вибір», «Кращий автомобіль у своєму класі» і безліч інших. На даний момент Octavia володіє більш ніж 44 міжнародними ​нагородами і преміями.

«Octavia - це серце бренду і ключова модель в стратегії розвитку марки. Ця модель втілює в собі всі переваги та досягнення автомобілів ŠKODA», - говорить Марина Яковлєва, генеральний директор ТОВ« Єврокар», - «Впродовж останніх років Octavia нового покоління є лідером в своєму класі і ми вдячні нашим споживачам за лояльність, віру в бренд і високу оцінку якості автомобілів SKODA. Наша компанія завжди прагне демонструвати споживачам свою лояльність, тому зараз в дилерській мережі діють нові ціни на Octavia та інші популярні моделі SKODA. Крім того, з 27 квітня наші клієнти можуть скористатися новою сервісною програмою і отримати ще більше переваг від вибору SKODA».

Тільки до кінця квітня 2015 в дилерській мережі «Єврокар» SKODA Octavia можна придбати за новими цінами. Наприклад, SKODA Octavia Combi в топовій комплектації Elegance з двигуном 1,8 TSI / 180 к.с. DSG стала доступнішою до 25 922 грн. А при покупці цієї версії Octavia в комплектації Ambition 1.8 TSI / 180 к.с. - економія сягає до 22 705 грн. **

Більше інформації про моделі і ціни можна знайти на сайті ТОВ «Єврокар» http://www.skoda-auto.ua/

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів SKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Компанія "Єврокар" надає послуги через дилерську мережу SKODA, яка охоплює всю територію України. В дилерській мережі SKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Дилерська мережа SKODA є однією з найбільших в Україні, вона визнана кращою в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

* За даними ІАГ «Автоконсалтинг» за 1-й квартал 2015 рік.

** Вигода при покупці SKODA Octavia Combi в комплектації Elegance 1,8 TSI / 180 к.с. DSG складає 1 136 доларів США, а при покупці Octavia Combi в комплектації Ambition 1,8 TSI / 180 к.с. - 995 долара США. Сума вигоди вказана станом на 29.04.2015. Вигода поширюється на автомобілі Octavia A7, які знаходяться на складах в Україні і вироблені до лютого 2015р. Кількість автомобілів обмежена.

Останні новини