Спеціальні ціни на SKODA OCTAVIA доступні вже зараз!

17. dubna 2020
Хороші новини починаються сьогодні: на бестселер марки SKODA діє спеціальна акційна пропозиція. Стильна SKODA OCTAVIA доступна за зниженою ціною - від 452 000 грн. Всього кілька кліків відділяють вас від покупки легендарної моделі SKODA.

Сьогодні SKODA OCTAVIA в комплектації Active з двигуном 1,6 (81kW, 5MG) доступна від 452 000 грн; в комплектації Ambition з двигуном 1,6 (81kW, 5MG) ціна стартує від 521 000 грн. Карантин колись закінчиться, а ваша OCTAVIA завжди буде поруч!

І це не всі хороші новини! Замовити автомобілі SKODA тепер можливо не виходячи з дому. Для цього необхідно на сайті https://www.skoda-auto.ua/ вибрати бажаний автомобіль і відправити онлайн-форму. Після надходження заявки менеджер автосалону оперативно зв'яжеться з Вами, уточнить деталі замовлення та оплати. Вам не потрібно турбуватися про те, як і коли забрати свій автомобіль, адже ми впровадили послугу адресної доставки автомобілів.

Бренд SKODA пропонує широкий спектр послуг, які доступні новим та існуючим власникам. Зі списком автомобілів на складі, з можливостями покупки SKODA «онлайн» ви можете ознайомитися на нашому сайті: https://www.skoda-auto.ua

Також, двері дилерських центрів SKODA відкриті для Вас. Наші співробітники працюють в штатному режимі і надають повний спектр послуг дотримуючись при цьому всіх запобіжних заходів, спрямованих на запобігання поширення вірусної інфекції.

Ми змінили процес доставки і покупки автомобіля, так як цінуємо Ваше здоров'я.

ŠKODA подбає про вас, в той час як ми закликаємо наших клієнтів залишатися вдома. Будьте здорові!

Більше інформації про моделі можна знайти на сайті ТОВ «Єврокар»: http://www.skoda-auto.ua/

* Спеціальна ціна діє для моделі ŠKODA Octavia (модельного року 2019-2020) в комплектації Active і Ambition c двигуном 1,6 (81kW) з коробкою передач 5MG і 6AG. Рекомендована роздрібна ціна автомобілів станом на 17.04.2020 року. Вартість автомобілів в гривні змінюється прямо пропорційно зміні курсу долара США до гривні, встановленого НБУ на дату оплати. Еквівалент знижки для ŠKODA Octavia 1,6 (81kW) з коробкою передач 5MG в комплектації Active становить 742$; для ŠKODA Octavia 1,6 (81kW) з коробкою передач 5MG в комплектації Ambition - 975$; для ŠKODA Octavia 1,6 (81kW) в комплектації Ambition з коробкою передач 6AG - 1 010$. Акція діє з 17.04.2020 року до 31.05.2020 (або до реалізації останнього автомобіля) на автомобілі, що знаходяться на складах в Україні, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Детальна інформація про ціни і співвідношення розміру знижки до попередньої вартості на сайті - www.skoda-auto.ua

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного і сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини