Ні для кого не секрет, що великі аграрні компанії використовують у своїй роботі не тільки великі одиниці сільськогосподарської техніки, але також і потребують якісних, безпечних і економічних авто для інших цілей. Ці та інші якості бездоганно продемонстрували авто компанії «Єврокар». Адже автомобілі ŠKODA закріпили за собою славу розумного за ціною і дуже надійного авто.

Кращим автомобілем для керівництва і раніше називають комфортний ŠKODA SUPERB. Керованість, комфорт, безпека і маневреність це все про автомобілі ŠKODA.

ŠKODA KODIAQ мав відмінні показники на позашляховій трасі, легко впоравшись зі спеціально розробленими перешкодами. «Дуже був вражений функціональністю автомобіля, після тест-драйву стану рекомендувати KODIAQ друзям. Автомобіль створений для складних доріг, при цьому отримуєш максимально задоволення від водіння» - Клебанівскій Сергій, учасник виставки.

«Пам'ятається, при першому нашому знайомстві з ŠKODA KODIAQ, власники інших кросоверів не давали проходу, розпитуючи про новинку ринку. Цього разу було видно, що чеські машини, зібрані в Україні, сприймаються вже як невід'ємна частина нашого автомобільного ландшафту. Точно зрозуміло одне - навіть у цій стихії він не підведе!» - Костянтин Широкун.

В рамках виставки понад тисячу гостей відвідали стенд ŠKODA і було проведено понад 200 тест-драйвів.

В цьому році компанія «Єврокар» активно брала участь в агровиставці, адже як стрімко розвивається агросектор, так і інновації і технології автомобілів ŠKODA не стоять на місці.

Уже зовсім скоро всіх шанувальників марки чекає прем'єра і приємне відкриття - компактний і сучасний кросовер ŠKODA KAROQ.

Останні новини