Поновлення акції на легкосплавні диски «Стиль твоїх обертів»

29. ledna 2024

Знижки 20% на легкосплавні диски з асортименту Оригінальних аксесуарів Škoda *.

З 01 лютого до 30 квітня 2024 року в дилерській мережі Škoda поновлюється акція зі знижками 20%* на всі легкосплавні диски з асортименту Оригінальних аксесуарів Škoda.

Коли весна вже не за горами час підготуватись до заміни шин. Звичайно, якщо у вас є потреба чи просто бажання замінити також диски, то краще це зробити заразом.

Наразі ми поновили нашу акцію «Стиль твоїх обертів» та пропонуємо вам знижки на оригінальні легкосплавні диски.

Тому не стримуйте своїх бажань та пориньте в справжнє весняне оновлення!

Перегляньте наш каталог легкосплавних дисків щоб обрати для себе саме те, що пасує та приваблює.

Чекаємо вас в дилерській мережі Škoda та бажаємо безпечних поїздок за будь-яких умов!

* Акція діє у всіх дилерських центрах мережі Škoda на території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, а також деяких населених пунктів на території Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей, які є тимчасово окупованими Російською Федерацією. Знижки надаються виключно на легкосплавні диски з асортименту Оригінальних аксесуарів Škoda. З повним асортиментом та вартістю Оригінальних аксесуарів Škoda ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Знижки у розмірі 20% надаються фізичним особам від рекомендованої дистриб‘ютором поточної роздрібної ціни, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної ціни для споживача. Співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації кожного конкретного товару запитуйте у вашого сертифікованого у дилера. Кількість товару обмежена.