SKODA за безпечний рух!

3. září 2020
Запрошуємо провести веловихідні разом зі SKODA! В рамках соціального проекту «Вело SKODA», 5-6 вересня в Києві пройде веломарафон «Київська Сотка» і підписання Меморандуму представників велокомьюніті, влади і відповідального бізнесу.

«Вело SKODA» - новий соціальний проект компанії «Єврокар», який стартував в серпні цього року. Основна мета проекту - привернути увагу до проблеми недостатньо розвинутої інфраструктури для пересування на велосипедах в містах України.

Сьогодні вкрай актуальні питання безпеки, зручності і мобільності суспільства, особливо у великих містах. Сучасне життя - час глобальних викликів, які стоять як перед муніципальною владою, так і перед суспільством в цілому. Тому представники компанії «Єврокар» спільно з представниками місцевої влади великих міст об'єдналися для підписання Меморандуму, спрямованого на досягнення взаєморозуміння між велоспільнотою, владою і відповідальним бізнесом. Меморандум містить тези, пов'язані з розвитком необхідних умов для підвищення безпеки руху в місті. Одеса стала першим містом, в якому відбулося підписання вищевказаного Меморандуму, наступне місто на карті - Київ.

Велосипеди - історія, частина айдентики і лайфстайл Бренду SKODA, а здоров'я, безпека і екологічність - основні орієнтири. Історія SKODA почалася з велосипедів, коли в 1895 році Вацлав Лаурин і Вацлав Клемент почали виробництво велосипедів Slavia, а вже через 10 років був зібраний перший автомобіль - модель Voiturette. В рамках співпраці з велоспільнотою SKODA створила комунікаційну платформу We Love Cycling, яка спрямована на популяризацію велоспорту, поширення освітнього контенту для вело ентузіастів і автомобілістів. Також на We Love Cycling можна знайти неймовірні, захоплюючі і надихаючі історії відомих вело спортсменів.

В рамках веловихідних, 5 вересня відбудеться ряд заходів в Київських автоцентрах SKODA. В «1-му Автоцентрі SKODA» о 10:00 відбудеться прес-конференція та урочисте підписання Меморандуму. Після підписання документу колона велосипедистів попрямує в «Автоцентр Прага Авто», де пройдуть захоплюючі майстер-класи, спрямовані на актуалізацію питання безпеки велосипедистів на дорозі і підвищення майстерності.

Продовжуючи веловихідні, пропонуємо приєднатися до велогонки «Київська Сотка», яка пройде 6 вересня. Уже кілька років компанія «Єврокар» є автомобільним партнером велозмагання, забезпечуючи супровід велогонки надійними і безпечними автомобілями SKODA. Веломарафон пройде для всіх бажаючих, з дистанцією 100 км і 50 км. На учасників чекає професійне суддівство, електронна система старту-фінішу, пам'ятні сувеніри та призи, концерт і культурно-розважальна програма після фінішу!

Чекаємо Вас!

Більш детальну інформацію уточнюйте у дилерів SKODA або шукайте на офіційній сторінці SKODA в Facebook

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини