Оприлюднено ескізи зовнішності концепту ŠKODA VISION 7S

23. srpna 2022

У перших ескізах, що презентують зовнішність концепту VISION 7S, ŠKODA розкриває додаткові подробиці своєї нової мови дизайну. На ескізах зображено потужний SUV із яскравою передньою частиною і Т-подібними фарами.

ŠKODA розкрила деталі зовнішності повністю електричного концептуального автомобіля VISION 7S. На оприлюднених ескізах - передня частина автомобіля у новому, яскравому дизайні. Значно ширша та плоска решітка ŠKODA темна та закрита. Фари розташовані максимально далеко від центру, в два ряди один над одним, а чітко окреслена смуга денних ходових вогнів заходить на крила, розширюючи групу світла й утворюючи літеру "Т".

Капот з чіткими контурами повторює відому лінію ŠKODA. Яскравий повністю оновлений бампер має сім вертикально розташованих повітрозабірників, центральний з яких привертає увагу вставкою помаранчевого кольору. Нижня частина оснащена алюмінієвим захистом днища. Великі аеродинамічні колеса підкреслюють потужний зовнішній вигляд VISION 7S. Бокова проекція визначається чіткими поверхнями та плавною лінією даху.

Нова мова дизайну ŠKODA втілює відомі цінності бренду, такі як міцність, функціональність і автентичність, і виділяється своїм просторим салоном, міцними екологічно чистими матеріалами та аеродинамічним кузовом.