Škoda Auto 21 рік поспіль головний партнер Тур де Франс

28. června 2024

Škoda Auto відзначає свій 21-й рік безперервної підтримки Тур де Франс у якості головного партнера. 111-а ітерація найвідомішої велогонки у світі розпочнеться 29 червня з Grand Départ у Флоренції, Італія. Цього року змагання вперше не завершаться в Парижі, оскільки Олімпійські ігри розпочнуться у столиці Франції за кілька днів. Електромобіль Škoda Enyaq, за кермом якого буде директор туру Крістіан Прудомма, очолить пелотон (колону велосипедистів) протягом усієї гонки.

На маршруті довжиною 3500 кілометрів візьмуть участь 176 гонщиків та 205 автомобілів Škoda, що супроводжуватимуть їх. Завершенням дистанції буде місто Ніцца, дата - 21 липня. Через канали виробника автомобілів у соціальних мережах і веб-сайт WeLoveCycling шанувальники зможуть отримати доступ до ексклюзивної довідкової інформації та змагатися за призи. У лютому цього року Škoda Auto підкреслила свою прихильність до велоспорту, продовживши партнерство з організатором велоспорту, A.S.O., до 2028 року.

Мартін Ян, член правління Škoda з продажів і маркетингу, коментує: «Понад 20 років Škoda тісно пов’язана з професійним велоспортом. Продовжуючи нашу угоду до 2028 року, ми демонструємо нашу тверду відданість A.S.O. і світовій велосипедній спільноті. У найближчі тижні наша увага буде зосереджена на Тур де Франс і вражаючих виступах спортсменів. Платформа WeLoveCycling під девізом «Який у вас тур?» пропонує закулісну інформацію, змагання, живі враження від маршруту та інтерв’ю з уболівальниками, які буде проводити колишній британський професійний велогонщик Камерон Джефферс на наших офіційних каналах у соціальних мережах».

Великий автопарк для організаторів гонок
Керівник перегонів Крістіан Прюдом очолить пелотон на червоному автомобілі, оснащеному такими спеціальними функціями, як панорамний люк і найсучасніші комунікаційні технології. Цього року електромобіль Enyaq і флагман марки Škoda Superb слугуватимуть його мобільним командним центром. Офіційний автопарк Туру складається з 205 автомобілів Škoda, які супроводжуватимуть пелотон із 176 велосипедистів у 22 командах на всіх 3492 кілометрах у чотирьох країнах: Італії, Сан-Марино, Монако та Франції. 21 етап включає вісім рівнинних ділянок, чотири горбистих та сім гірських етапів і дві гонки на час, які проходять через італійські Апенніни, італійські та французькі Альпи, Центральний масив і Піренеї.

Škoda та Тур де Франс – 21-річне партнерство
Починаючи з 2004 року, Škoda Auto постійно підтримує найбільшу велоподію в світі як офіційний основний і автомобільний партнер. Крім того, вже в 14-й раз команда дизайнерів Škoda відповідає за створення кубків із кришталевого скла для переможців та призерів.

Шанс виграти поїздку на Тур де Франс 2024
На веб-сайті WeLoveCycling вболівальники можуть взяти участь у конкурсі, аби виграти захоплюючі призи, такі як велосипеди преміум-класу, оригінальні майки з підписами, велосипедне спорядження та багато іншого. Головний приз — організована Škoda триденна поїздка на цьогорічний Тур де Франс. Цей неймовірний досвід включає супровід пелотону на автомобілі Škoda, політ на гелікоптері над маршрутом і поїздку з легендою велоспорту та переможцем Тур де Франс Енді Шлеком. У рамках кампанії «Який твій тур» колишній британський професійний гонщик Кемерон Джефферс надасть ексклюзивну довідкову інформацію, атмосферу та інтерв’ю безпосередньо з перегонів. Шанувальники можуть отримати доступ використовуючи хештег #whatsyourtourde у соціальних мережах. Крім того, через мобільний додаток Tour de France від Škoda вболівальники можуть стежити за подіями на трасі в прямому ефірі, отримувати останні оновлення та насолоджуватися захоплюючими історіями за лаштунками.

Прихильність Škoda до велоспорту сягає корінням в історію компанії
Історія чеського автовиробника тісно пов’язана з велосипедами: у 1895 році Вацлав Лаурін і Вацлав Клемент заснували велосипедну фабрику в Млада-Болеславі, і велосипеди та велосипедні аксесуари вже багато років є частиною розширеного асортименту продукції компанії. Škoda Auto нещодавно відновила партнерство з A.S.O. і підтримує загалом 20 міжнародних професійних та аматорських спортивних заходів. Крім того, автовиробник виступає спонсором чеського етапу національної аматорської гонки L’Étape du Tour de France. З 2022 року Škoda Auto також підтримує Tour de France Femmes avec Zwift, який цього року стартує 12 серпня в Роттердамі, Нідерланди, і завершується після восьми етапів 18 серпня в Альп д’Юез.