Оголошено результати міжнародного конкурсу «ŠKODA Challenge 2019»

Оголошено результати міжнародного конкурсу «ŠKODA Challenge 2019»

11. 7. 2019

C 27 по 30 червня пройшов 9-й міжнародний фінал конкурсу ŠKODA Challenge. 191 фахівець з 32 країн приїхали в сонячну і гостинну Хорватію, щоб взяти участь в змаганнях і підтвердити високий рівень кваліфікації на міжнародному рівні. За 9 років існування конкурсу для фахівців дилерської мережі участь в змаганні стало справою принципу і честі.

Одним з ключових етапів реалізації міжнародної стратегії розвитку ŠKODA є підвищення якості обслуговування клієнтів і рівня кваліфікації фахівців. Щорічно фахівці дилерській мережі змагаються за першість у своїй номінації, щоб підтвердити свій професіоналізм, рівень теоретичних знань та практичних навичок на міжнародному рівні.

Організатори 9-го фіналу ŠKODA Challenge приємно здивували учасників новими завданнями, в яких оцінювалося вміння працювати в команді та вирішувати складні завдання. Учасники з України були заявлені в трьох номінаціях: «Спеціаліст з продажу автомобілів», «Диспетчер-консультант» і «Електрик-діагност».

За підсумками міжнародного конкурсу, всі фахівці дилерської мережі «Єврокар», які взяли участь в «ŠKODA Challenge», отримали призові місця в своїх номінаціях:

  • 3-е місце в номінації «Спеціаліст з продажу» зайняв Сергій Варібрус («Прага Авто», м.Київ);
  • 6-е місце в номінації «Диспетчер-консультант» зайняв Олександр Безкоровайний («Автоцентр Київ», м.Київ);
  • 9-е місце в номінації «Електрик-діагност» зайняв Віталій Шокотько («Авторесурс-Київ», м.Київ).

У командному заліку українська команда посіла 4-е місце серед 32 країн-учасниць.

ТОВ «Єврокар» дякує дилерам за роботу, відданість бренду і підтримку іміджу марки ŠKODA на високому рівні.

Останні новини

Всі новини