ŠKODA шукає дилера в Черкасах!

23. října 2020
Компанія «Єврокар», офіційний дистриб'ютор бренду ŠKODA в Україні, запрошує взяти участь в тендері на отримання статусу офіційного дилера ŠKODA в місті Черкаси.

Основні вимоги до нового бізнес-партнера:

  • досвід роботи в автомобільному бізнесі;
  • фінансова стабільність;
  • наявність кваліфікованого менеджменту та команди з досвідом роботи в автомобільному бізнесі;
  • наявність земельної ділянки на першій лінії під будівництво автосалону (не менше 0,5 га) або готовий автоцентр площею шоурума мінімум 200 м² (монобренд) під ребрендинг.

Кандидатів, які відповідають заявленим вимогам, просимо висилати свої пропозиції за адресою: Sergey.Misetskiy@eurocar.com.ua

Детальна інформація про бренд ŠKODA - на сайті: https://www.skoda-auto.ua/

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини