Škoda дарує дітям свято

27. prosince 2022

Війна не має права забирати дитинство, відтак компанія «Єврокар» після перерви на ковідний рік відроджує проект «Клоуни Škoda дітям». Напередодні свят клоуни з подарунками завітали до десятка київських лікарень і дитячих будинків.

У різдвяно-новорічні свята компанія «Єврокар» підготувала концертну програму для дітей, в рамках якої веселі клоуни провели вистави, розважальні шоу та конкурси в дитячих відділеннях київських лікарень і дитячих будинків, подарували дітям гарний настрій і святкові подарунки від Škoda.

Майже 20 років компанія «Єврокар» реалізує благодійний проект «Клоуни Škoda дітям», який довелося призупинити лише на час епідемії COVID-19. Але нікому і в страшному сні не могло наснитися, що дитяче свято проходитиме у бомбосховищі під час повітряної тривоги. Тим не менше наші клоуни впоралися, адже саме сміх здатен подолати страх, а радість і веселощі сприяють швидшому одужанню. Разом з клоунами загадали, щоб у наступному році наші діти були щасливі і здорові, а ховатися їм треба було лише під час гри у хованки.