• ŠKODA VISION IV пропонує поглянути на електричне майбутнє бренду і його наступний крок на шляху до eMobility
  • ŠKODA KAMIQ: новий міський позашляховик для європейського ринку
  • ŠKODA SCALA: радикальне переосмислення сегменту компактних автомобілів
  • ŠKODA FABIA R5: наступний етап розробки найуспішнішого ралійного автомобіля WRC 2
  • KLEMENT: концепція електричних двоколісних транспортних засобів як інноваційне мобільне рішення для міста

На Женевському автосалоні ŠKODA представить повний спектр продуктів в сфері мобільності. Концепція VISION IV пропонує реальний погляд на першу повністю електричну ŠKODA на базі модульної платформи електромобілів MEB. З новим KAMIQ чеський виробник автомобілів розширює своє успішне сімейство SUV в зростаючому сегменті міських позашляховиків, в той час як SCALA повністю перекриває сегмент компактних автомобілів ŠKODA. На стенді ŠKODA також буде представлена новітня розробка найуспішнішою ралійної машини в історії бренду ŠKODA FABIA R5. Більш того, ŠKODA представить інноваційне мобільне рішення для міста - електричну концепцію двоколісного транспортного засобу KLEMENT. Електричний концепт ніби відсилає до 124-річної історії бренду, що почалася з її батьків-засновників Вацлава Лауріно і Вацлава Клемента, які виробляли велосипеди.

2019 рік є винятковою подією в 124-річній історії компанії: ŠKODA вступає в еру електронної мобільності. Протягом наступних чотирьох років компанія буде інвестувати близько двох мільярдів євро в альтернативні системи приводу і нові сервіси мобільності - найбільшу інвестиційну програму в історії бренду. ŠKODA планує випустити на ринок десять електрифікованих моделей до кінця 2022 року. Крім того, виробник автомобілів постійно розширює спектр своїх нових сервісів мобільності. Як приклад можна привести платформу для спільного використання автомобілів «HoppyGo» і мобільний і соціальну службу «CareDriver». Високий рівень взаємодії між автомобілем, водієм і навколишнім середовищем дозволяє інтегрувати автомобілі ŠKODA в мережі «розумного будинку» і управляти ними за допомогою програми ŠKODA Connect через голосового асистента Amazon Alexa. Підтримка мультимедіа допоможе відвідувачам стенду ŠKODA в Женеві дізнатися більше про мобільні сервіси ŠKODA.

VISION IV пропонує поглянути на найближче майбутнє сімейства автомобілів ŠKODA, що працюють виключно на електричних батареях. Це перший концепт автомобіля ŠKODA, який побудованим на модульній платформі електромобіля MEB Volkswagen Group і має характерний для ŠKODA спортивний вид, аеродинамічний кузов і просторий салон. Значний зовнішній вигляд автомобіля доповнюють 22-дюймові колеса. Два електродвигуна, які розміщені на передній і задній осі, створюють систему повного приводу VISION IV. Плоска літій-іонна батарея, встановлена в нижній частині автомобіля, економить простір і забезпечує дальність проїзду до 500 кілометрів відповідно до циклом WLTP. Інноваційні технології забезпечують безпеку і максимальний комфорт, відкриваючи нову еру інформаційно-розважальних та цифрових технологій. Смартфони можуть бути інтегровані безпосередньо в інформаційно-розважальну систему автомобіля і навіть можуть використовуватися в якості цифрового ключа для відкриття автомобіля.

ŠKODA продовжує поповнювати свою успішну лінійку позашляховиків, представляючи свій перший міський позашляховик KAMIQ. Слово KAMIQ походить від мови інуїтів, що живуть в північній Канаді і Гренландії, і означає щось, що має власний і унікальний характер. У зростаючому сегменті міських позашляховиків ŠKODA KAMIQ поєднує в собі переваги позашляховика, маючи при цьому більший дорожній просвіт, зручні сидіння, стильний зовнішній вигляд і відмінну маневреність. Завдяки своєму емоційному дизайну, ультрасучасним системам допомоги, стильному інтер'єру і численним рішенням Simply Clever, KAMIQ задовольняє інтереси різних груп клієнтів.

ŠKODA SCALA повністю перевертає сегмент компактних автомобілів ŠKODA представляючи автомобіль з високою функціональністю, сучасними можливостями підключення і емоційним дизайном. SCALA пропонує високий рівень активної і пасивної безпеки, повністю світлодіодні фари і задні ліхтарі, багато місця для пасажирів і багажу, п'ять ефективних двигунів потужністю від 66 кВт (90 к.с.) до 110 кВт (150 к.с.), а також безліч рішень Simply Clever.

У чеського автовиробника в Женеві є особлива пропозиція для любителів автоспорту: на стенді ŠKODA вони можуть випробувати гострі відчуття від гонки на двох симуляторах, а потім зануритися в історію автоспорту марки. ŠKODA покаже всі свої кубки WRC2 World Cup з 2016 по 2018 рік, а також ŠKODA Motorsport представить наступний етап модернізованої розробки найуспішнішою ралійної машини в історії автоспорту ŠKODA FABIA R5.

Ще одна експозиція на стенді - просте, інтуїтивно зрозуміле в управлінні, електричне та екологічно чисте рішення KLEMENT. Футуристична концепція двоколісного велосипеда позиціонується як екологічна альтернатива автомобілю в області мікромобільності. Електричний задній мотор-редуктор і вбудована система рекуперації енергії дозволяють розігнатися велосипеду до 45 км / год, дві батареї забезпечують рух на відстань понад 60 кілометрів, а поточний рівень заряду батареї може відображатися через додаток.

На стенді також можна буде побачити нові модифікації ŠKODA KAROQ і ŠKODA KODIAQ з інноваціями, які будуть включені в якості стандартних опцій для цих моделей протягом року. Наприклад, новий Side Assist буде доступний в якості опції. Ще одне інноваційне рішення - адаптивне управління шасі DCC, яке також буде доступно в майбутньому для версій з переднім приводом. ŠKODA KAROQ поповниться двигунами 2.0 TDI, 140 кВт (190 к.с.) і 7-ступінчастою DSG, в той час як ŠKODA KODIAQ, отримає нову систему контролю тиску в шинах з датчиками тиску в кожному колесі. Комплектація SCOUT опціонально буде доступна з вентильованими сидіннями. В майбутньому ŠKODA буде пропонувати KODIAQ RS і SPORTLINE з новими 20-дюймовими легкосплавними дисками Ignite.

Прес-конференція ŠKODA AUTO на Женевському автосалоні 2019 відбудеться 5 березня. Пряму трансляцію можна побачити о 10:40 на сайті: www.skoda-storyboard.com або https://www.youtube.com/watch?v=YQyaoRyRFAI

Останні новини