ŠKODA AUTO - генеральний спонсор Чемпіонату світу з хокею

14. května 2021

84-й Чемпіонат світу з хокею із шайбою відбудеться у столиці Латвії Ризі з 21 травня по 6 червня. Повністю електричний автопарк: ŠKODA надасть організаторам 45 автомобілів ENYAQ iV. Чеський автовиробник також став ексклюзивним партнером мобільного застосунку і віртуальної фанатської трибуни.

З 21 травня по 6 червня у столиці Латвії Ризі пройде Чемпіонат світу з хокею із шайбою (IIHF), генеральним спонсором якого 29-й рік поспіль стане ŠKODA AUTO. Це означає, що бренд є світовим рекордсменом за тривалістю генерального спонсорства в історії спортивних чемпіонатів світу. ŠKODA вперше надасть організаторам турніру парк із 45 електромобілів ENYAQ iV. Чеський автовиробник також є ексклюзивним партнером мобільного застосунку Чемпіонату і віртуальної фанатської трибуни 2021 року.

Мартин Ян, член Правління ŠKODA AUTO з продажів та маркетингу, підкреслює: «Як чеська компанія ŠKODA AUTO має тісний зв’язок з хокеєм із шайбою через надзвичайну популярність цього виду спорту у нашій країні. Крім того, хокей представляє динамічний, практичний і колективний підхід - цінності, які ідеально пасують ŠKODA AUTO. Тому ми підтримуємо Чемпіонат світу з хокею із шайбою як генеральний спонсор 29-й рік поспіль і, таким чином, зберігаємо офіційно визнаний світовий рекорд найдовшого спонсорства в історії спортивних чемпіонатів світу. Мені особливо приємно, що цього року ми надали організаторам повністю електричний парк з 45 автомобілів ENYAQ iV».

З 21 травня по 6 червня у Ризі пройде 84-й Чемпіонат світу з хокею із шайбою. Після того, як турнір було призупинено минулого року через пандемію COVID-19, 16 кращих національних збірних світу змагатимуться за титул у латвійській столиці. Під час матчів логотип ŠKODA AUTO буде розміщено у центральному колі, а також на бортах та інших рекламних майданчиках навколо арен.

Повністю електричний: парк з 45 кросоверів ENYAQ iV для організаторів турніру
Як офіційний автомобільний партнер турніру ŠKODA надає автопарк, який вперше будет повністю електричним: 45 автомобілів ŠKODA ENAYQ iV безпечно доправлять організаторів турніру до двом арен чемпіонату. На автомобілях будуть розміщені логотипи Чемпіонату світу з хокею 2021 року та генерального спонсора ŠKODA AUTO.

Задовго до початку турніру латвійським імпортером ŠKODA було продумано логістику та обрано партнера для відкриття зарядних станцій на території обох стадіонів. 12 станцій загальною потужністю 11 кВт забезпечать безперебійну зарядку офіційного автопарку турніру без необхідності підключення до вже наявної в місті інфраструктури.

Мобільний застосунок Чемпіонату 2021
ŠKODA AUTO також є ексклюзивним партнером застосунку IIHF 2021, який пропонує шанувальникам хокею захопливі історії і корисну статистику. Миттєве повідомлення про забиті шайби дає фанатам можливість отримувати інформацію майже в реальному часі, навіть якщо вони не зможуть бути особисто присутніми цього року. Користувачі також можуть робити пронози на результати матчів і ділитися ними з друзями. Застосунок доступний для пристроїв Android та iOS кількома мовами.

Віртуальна фанатська трибуна
Ще одна нова концепція цього року – віртуальна фанатська трибуна (fanboard). Оскільки через пандемію коронавірусу глядачі не зможуть бути присутніми під час матчів, ŠKODA пропонує фанатам розмістити своє фото на одному з макетів уболівальників, які заповнять трибуни. Це інноваційне рішення дасть можливість до 15 000 уболівальників підтримати на арені свою улюблену команду.