За 7 місяців 2018 року компанія «Єврокар» збільшила частку марки ŠKODA на ринку на 1,4 відсоткових пунктів. При цьому за підсумками 2-х літніх місяців частка ŠKODA досягла 8%, які компанія впевнено утримує в складній ринковій ситуації на тлі стагнації ринку. Традиційно драйверами продажів на ринку залишаються моделі ŠKODA KODIAQ і ŠKODA OCTAVIA.

Увірвавшись на ринок в минулому році, ŠKODA KODIAQ відразу став однією з найбільш затребуваних моделей бренду. За перші 4 місяці продажів була реалізована річна виробнича квота, а модель стала третьою в своєму сегменті з часткою до 9%, відразу після таких визнаних SUV авторитетів як Toyota Land Cruiser Prado і Hyundai Santa Fe.

За підсумками 7 місяців 2018 року ŠKODA KODIAQ займає другу позицію в сегменті, поступаючись тільки Toyota Land Cruiser Prado, збільшивши свою частку до 24,2% відсоткових пунктів.​

ŠKODA OCTAVIA продовжує історію успіху і стабільно, з року в рік, зберігає свою лідируючу позицію на ринку. Для своїх клієнтів компанія «Єврокар» зберігає спеціальну пропозицію на ŠKODA OCTAVIA до кінця літа! **

Впевнено освоюється на ринку новинка цього року - ŠKODA KAROQ. KAROQ - справжній міський житель, готовий до щоденних викликів міських джунглів. Кросовер яскраво виділяється на тлі своїх конкурентів відмінними технічними характеристиками, а також наявністю розумних помічників в дорозі: KAROQ запропонує вам список найближчих заправок, якщо закінчується паливо, підкаже про наявність автомобіля, який потрапив в «сліпу зону», забезпечить безпечний виїзд з місць з мінімальною видимістю і багато іншого. З моменту старту продажів в Україні, ŠKODA KAROQ вже встиг себе зарекомендувати як один із самих економічних автомобілів у своєму класі.

Нагадуємо, що для клієнтів ŠKODA продовжує діяти оновлена програма лояльності «ŠKODA 24». Вдосконалений сервіс об'єднує в собі сервісні програми, послуги технічної підтримки, а також забезпечує нові можливості для клієнтів марки - безліч ексклюзивних знижок від нових партнерів «ŠKODA 24».

Більше інформації про моделі ŠKODA: http://www.skoda-auto.ua/

ŠKODA. Керуй життям!

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

* Дані досліджень ІАГ «Автоконсалтинг» за 2018 рік

** Більше інформації про спеціальну цінову пропозицію на SKODA OCTAVIA можете знайти на офіційному сайті:: http://skoda-auto.ua/news/special-price-for-skoda-octavia-2018/

Останні новини